Pimapen

Pimapen ilk işleyişe geçtiği günden beri ortaya koyduğu markalaşma, sektöre kazandırdığı yenilik ve gerçekleştirdiği sektörün ilkleri ile ülkemizde ve dünyada sürekli yükselmeyi istikrarla sürdürür. 1982 yılında Pimaş tarafından kurulmuş olan Pimapen, başarılı ve sistemli çalışması sayesinde ülkemizde PVC profil sektörünün öncü firması oldu. Gelişen dünyaya ayak uyduran Pimapen, teknolojik alt yapı koşullarına uygun olarak ekstrüzyon, lamine kaplama hatlarıyla kalıplarına sahip olan, profilin ideal koşullarda üretilmesine ve stoklanmasına önem veren, dünya standartlarında üreten bir markadır. Tüm ürünleri EN, RAL ve TSE kalite standartlarına uygundur Sürdürülür iş modeli sayesinde ürün, satış ve satış sonrası hizmetleri dünya standartlarında bir anlayışla tüketiciye sunulur.

Amaç, yapıların inşa edilme sürecinde enerjiyi en verimli şekilde kullanmak için müşterilere her desteği sağlamaktır. Bu yüzden ürünlerin tamamı yalıtıma yardımcı olur, doru kullanıldığında oldukça uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirir. Hiçbir ürün doğanın formunu bozmaz ve ekolojik iz bırakacak şekilde minimum enerji kullanma ve geri dönüştürmeye uygun yapıda üretilir. Farklı tasarımlar sayesinde yaşam alanlarını daha da güzelleştirmek ve mimaride kendi soluğunuzu yansıtmanız amaçlanır. Ürünlerin tamamı beklentileri karşılamak adına doğanın renklerini içinde barındıran geniş bir renk yelpazesine, doğal bir dokuya ve eşsiz bir yüzey kalitesine sahiptir ve zamandan bağımsız bir tasarım anlayışıyla üretilmiştir. Pimapen Dikmen ürünleri yüksek yalıtıma sahiptir. Uzun ömrü cebinizin dostudur. Kaliteli, dayanıklılığı en üst formda ve kullanım ömrü dolduğunda geri dönüştürebileceğiniz ürünler üretilir.

 

Pimapen

 

Sektör Lideri Pimapen

Pimapen sektörünün en öncü kuruluşları arasındadır. Egepen Deceuninck Pimapen’i 2004 yılında satın almıstır. Geniş bir pazar payına sahiptir ve ilk üç firma arasına girmeyi başarmıştır. Bu başarının sırrı kalite ve hizmette yüksek performansla birlikte karşılıklı güven ilişkisine dayanan müşteri ilişkileridir. Sizin de bu kaliteden mahrum kalmamanız için Pimapen Ankara içinde sizlerle buluşuyor. Kalitenin en güleryüzlü hizmetle birleştiği bir çalışma anlayışıyla Pimapen Çankaya ve tüm ilçelerde hizmet olarak alınabilir. Tüm pimapen ürünleri hakkında bilgi almak ve aklınızda oluşan tüm sorulara en doğru yanıtları bulmak adına Yıldız Mühendislik showroomuna çay içmeye bekleriz.

One comment

  1. Merhabalar 2017 yılında Ankara Çankaya daki evime pimapen ürünlerini taktırdım. Yıl olmuş 2019 hâlâ daha sapasağlam ne bir hava ne bir sıkıntı çıkarıyor. Ankara’da olup evine pimapen taktırmak isteyen herkes güvenle ve uygun fiyata alabilir. Üstelik kredi kartına taksit de yapıyorlar

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!