Pileli Sineklik

Katlanır pileli sineklik, modern bir görünüm isteyen kişiler için en doğru tercih diyebileceğimiz sineklik seçeneklerinden birisidir. Tüm alanlarda kullanılabilme imkanı sunan pileli sineklik sistemleri, ahşap ve pimapen gibi her türlü kapı ve pencere seçeneğine de uygun bir sineklik türüdür.

Katlanır pileli sineklik modelleri, köşelerinde bulunan plastik takozlar ile monte edilmektedir. Birkaç dakika içerisinde monte edilebilen sistemin monte işlemi sırasında herhangi bir kirliliğe yol açmaması da dikkat çekici noktalarından birisidir.

Pileli Sineklik Renk Seçenekleri

Pileli Sineklik Ankara ilinde bulunan firmamız tarafından birçok farklı renk seçeneği ile üretilmektedir. Bu sayede her ortamın dekorasyonu ile tam uyum sağlaması ve estetik görünümü yükseltmesi amaçlanmaktadır.

Pileli Sineklik Avantajları

Pileli sineklik kullanımının kişilere sağladığı en temel avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Pileli sineklik modellerinin en önemli avantajlarından birisi estetik açıdan oldukça şık bir görünüm sağlamasıdır.
 • Pileli sineklik seçenekleri oldukça fonksiyonel kullanım imkanı sunmaktadır. Pileli sinekliklerin pileleri ipler sayesinde hareket etmektedir. Bu sayede sineklikler istenilen seviyede durdurulabilmektedir. Bu durum sinekliği sıfır bir şekilde çıkarmadan kullanabilmenize imkan tanımaktadır. Özellikle kış mevsimi gibi sinekliğe ihtiyaç duymayacağınız dönemlerde sinekliği çıkarmanıza gerek bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra sinekliği yalnızca yarı seviyede açarak cam temizleme işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Pileli sineklik sistemleri, pencerenin veya kapının üzerine monte edilmektedir. Sinekliğin yaptığı çıkıntı ise 10 ila 15 santimetre civarındadır. Kapalı kullanımda ise sineklik tülü katlanarak neredeyse hiç yer kaplamamaktadır. Bu durum alanda yer kaplama durumunu minimuma indirmektedir.
 • Pileli sineklik seçenekleri firmamız tarafından son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Pileli sineklik modellerinde pile aralarında kullanılan ipler ise kopmalara dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.
 • Pileli sineklik sistemleri dört mevsimde kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Bu sayede güneş ışıkları sararma ve solmaya sebebiyet vermemektedir.
 • Pileli sineklik sistemi için kullanılan tüller hava akışını engellemeyecek cinstendir. Bu sayede hava sirkülasyonun sağlanması için sinekliğin açılmasına gerek bulunmaktadır.
 • Pileli sineklik kullanımı son derece sağlıklıdır. Haşerelerin içeri girmesine engel olan tül yapısı sayesinde sinek ve böcek ilacı kullanmanıza gerek olmamaktadır. Son derece sağlıklı bir şekilde mekanınızı haşerelerden korumak için en doğru tercih sineklik kullanmak olacaktır.
 • Haşereleri uzaklaştırmak için kullanılan etkisi geçici nitelikteki ilaçlar ile kıyaslandığında pileli sineklik kullanımı uzun vadede oldukça ekonomik bir tercih olacaktır.

Pileli Sineklik Fiyatları

Pileli sineklik fiyatları Ankara ilinde firmamız tarafından oldukça uygun seçenekler ile sunulmaktadır. Fiyatlar sineklik ebatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız her türlü alan için pileli sineklik imkanı sunmaktadır. Bu açıdan standart pileli kapı ve pencere seçeneklerinin yanı sıra duble kapılar ve duble pencereler için özel olarak hazırlanmış sineklik seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Renk Seçenekleri

Pileli Sineklik, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

           

           

Teknik Özellikler

 • Pileli Sineklik
 • Pileli Pencere Sinekliği
 • Pileli Duble Pencere Sinekliği
 • Pileli Kapı Sinekliği
 • Pileli Duble Kapı Sinekliği
Pileli Sineklik Ankara
Pileli Kapı Sinekligi Ankara
Pileli Duble Kapı Sinekligi Ankara