Zen Due Deceunınck Cam Balkon Sistemleri

Zen Due Deceunınck Cam Balkon Sistemleri, konforlu kullanım koşullarını ve şık tasarım detaylarını desteklerler. Cam Balkon sistemleri, farklı zevklere hitap eden renk seçenekleri ile dekorasyona uygun öğelerin desteklenmesini sağlarlar. Tutamak tasarımı ayrıntısı ve yüksek taşıma kapasitesi ile öne çıkan cam balkon sistemleri tasarımları arasında yer alırlar.

Temel Özellikleri

Zen Due temel özellikleri, yüksek taşıma kapasitesi, tutamak tasarımı, ileri yalıtım özelliği ve dekorasyona uyumlu kullanım şeklinde sıralanırlar. Zen Due Cam Balkon Sistemi aynı zamanda geniş renk yelpazesi ile uygulanabilme özelliğine sahiptir. Zen Due Cam Sistem hakkında diğer özellikler ise şu şekilde sıralanırlar:

 • Sağladığı görsel bütünlük ve 8 farklı renk seçeneği sayesinde de evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar.
 • Zen Due Cam Balkon sistem, özel tutamak tasarımı ve taşıma kapasitesine ilişkin ayrıntılar ile konforlu kullanımı desteklerken, 8 farklı renk seçeneği detayı ile dekorasyona en uygun şartların sağlanmasına olanak tanır.
 • Kanatların yerinden çıkmasını engelleyen üst kilit parçası aksamı ile yalıtım koşullarını en üst seviyeye ulaştırır. Zen Due Cam Balkon Sistemi kası üstünde kullanılan bu kilit ile sistem özelliğine dair yalıtım fonksiyonları güçlendirilir.
 • Egepen Zen Due, sisteminin öne çıkan özelliği ise eşikli ve eşiksiz tasarımlar için aynı fonksiyonel özelliklerin kullanımı ile üretilmesidir.

Zen Due Kullanıcısına Neler Sunar?

Zen Due kullanıcılarına bütünleyici bir yaşam alanı oluşturmaları ve dekorasyona en uyumlu cam balkon sisteminden yararlanmaları avantajlarını sunar. Cam tasarımları ile en geniş manzara görüntüsünün yakalanması ve geniş görüş açısı ile kullanım sağlanmasına olanak tanır. Kullanıcılar için sunulan diğer koşullar hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • Geniş açılı tasarımı için 8 farklı renk seçeneği ile ihtiyaçlara cevap verir.
 • Temperli çift cam özelliğine sahip olan Zen Due cam balkon, hava, su ve rüzgar yalıtımı koşullarını aynı anda sağlar.
 • Zen Due, uzun ömürlü, dayanıklı materyal kullanımlı ve kolay temizlenme özellikli cam balkon tasarım kullanım koşullarını destekler.
 • Uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.
 • Tasarımında yer alan cam panel uygulamaları sağa ve sola kolaylıkla toplanabilir. Kesintisi manzara olanağı panellerin her iki tarafa toplanabilmesi ile sağlanırken, kullanım açısından fonksiyonel ve konforlu kullanım koşulları elde edilir.
 • Zen Due tasarımı ses yalıtımı ve güvenlik özelliği, sistemde yer alan temperli çift cam kullanım özelliği sayesinde sağlanır.

Zen Due konforlu cam oda tasarımı oluşturulması için en ideal cam balkon modelleri arasında yer alır. Tasarımın üst bölümünde yer alan kilit seti yüksek korumanın yanı sıra toz ve rüzgar etkilerinin iç mekana girişini engeller. Bu siysem sayesinde konforlu cam oda alanları kolaylıkla oluşturulur.

 

 

Zen Due Sistemleri Yalıtımı

Zen Due sistemi sayesinde hava yalıtımı sağlanarak, hava geçişi engellenir. Hava yalıtımı, cam sistemi tasarımda yer alan alüminyum sızdırmazlık profili aksamı ile sağlanıp, cam esnemesi en aza indirgenerek, iç mekan ısısının korunması ve rüzgar yalıtımının gerçekleştirilmesi sağlanır.

Zen Due, içeriden ve dışarıdan kilitlenebilme fonksiyonu özelliğine sahip bir cam balkon tasarımıdır. İç mekanda güvenli bir ortamın yaratılması amacıyla, cam balkon kilit sistemi hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilme özelliği kullanılarak oluşturulmuştur.

Zen Due Sistemleri’nin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Deceuninck Cam Balkon Sistemleri içerisinde yer alan Zen Due, yüksek fonksiyonlara ve ayrıntılı kullanım özelliklerine sahiptir. Doğru montajın sağlanmasının neden önemli olduğu hakkında detaylar şu şekilde sıralanırlar:

 • Cam balkon sisteminin kolay kullanım fonksiyonun sağlanması ve kullanımda performansın elde edilmesi için ideal ve doğru montajın yapılması önem taşır.
 • Montaj koşulları doğru gerçekleştirilmiş olan Zen Due Cam Balkon Sitemi, kullanıcının yüksek performansta yalıtım sağlamasını ve güvenlik unsurlarından yararlanmasını sağlar.
 • Zen Due Cam Balkon Sistemi içerisinde kullanılan çift cam, doğru montaj işlemi ile huzurlu bir iç mekan oluşturulması için ses yalıtımı özelliği sağlar.

Zen Due rüzgar yalıtımı açısından kuvvetlendirilmiş tasarım özelliğine sahiptir. Tasarımın kanat sistemlerinde yer alan fırça conta kanalları, rüzgar yalıtım gücünü yükseltirken, çift sıralanma özelliği ile her mevsime uyumlu cam balkon kullanım koşullarını destekler. Bu özellik ile iç mekanlarda her mevsime uyumlu izolasyon şartları sağlanır.

Zen Due Sistemleri Emniyet Ve Güvenlik

Zen Due Cam Balkon tasarımında yer alan güvenlik kilit sistemi ergonomik kullanım koşullarını oluşturur. Düşey eksende monte edilebilen ve istenilen yükseklik seviyesine göre montajı sağlanan kilit sistemleri ile ergonomik kullanım koşulları sağlanır. Kilit sistemi tasarımı hem içten hem de dıştan kilitlenebilme özelliği sayesinde, yüksek güvenlik özelliğini sağlar.

Zen Due Sistemleri Nasıl Üretilir?

Egepen Cam Balkon Sistemleri, kullanıcılarının konfor ihtiyaçlarına cevap vermek ve ergonomik kullanım koşullarını sağlamak amacıyla tasarlanmışlardır.

Cam Balkon Ankara, yüksek standartlara ve ergonomik kullanım özelliklerine sahip olan cam balkon uygulamalarına yer vererek, Zen Due sistemlerinden kullanıcıların kaliteli koşullarda yaralanmasını sağlar.

Renk Seçenek Bilgisi

Zen Due Deceuninck Cam Balkon Sistemleri, geniş renk yelpazesi ve farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarının beklentilerini karşılar.

Teknik Özellik Detayları

Zen Due Cam Balkon Sistemi teknik özellik detayları şu şekilde sıralanırlar:

 • 146,2 mm genişliğe sahip oluşu,
 • Fırça conta tarsımı bulunması,
 • Kanat aralarında Alüminyum kapak profili yer alamsı,
 • 45,2 mm tekerlikli tasarıma sahip olması, teknik özellik detaylarıdır.

Renk Seçenekleri

Zen due Deceuninck Cam Balkon Sistemleri, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

           

           

Teknik Özellikler

Genişlik : 146,2 mm
Conta : Fırça Conta
Conta Sayısı : İç – Dış / Çift Sıra
Kanat Araları : Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları : 30 mm temperli çift cam
Mekanizma : 45,2 mm tekerlekli tasarım 8 adet
Opsiyon :  Jaluzi uygulama imkanı