İçe Açılır Sineklik

İçe açılır sineklik, farklı sebepler nedeniyle başka herhangi bir sineklik seçeneğinin uygulanma ihtimali olmayan durumlarda tercih edilebilecek sineklik seçeneğidir. İçe açılır sineklik modellerinde menteşeli sineklikler ek bir kasa içerisine monte edilmektedir. Daha sonra ise pencerenize montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Ek kasa sinekliklerin dışa doğru açılmasını engellediği için özellikle evcil hayvan sahibi olan ve hayvanlarının güvenliğini isteyen kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

İçe açılır sineklik seçenekleri, pimapen pencere ve kapı, demir doğrama, alüminyum doğrama ve ahşap doğrama fark etmeksizin yapılabilmektedir. Yapım alanları oldukça geniş olan içe açılır sineklik seçenekleri tarafımızca havalandırma esaslı açılıp kapanabilen bütün mekanizmalara imalat ve uygulama şeklinde yapılabilmektedir.

Diğer sineklik seçeneklerinin yapılmasına uygun olmayan mekanlarda sineklik kullanılmadığı takdirde, kişiler haşerelerden korunmak için genellikle tercihlerini kimyasal maddelerden yana kullanmaktadır. Bu seçenekler ise haşerelere ancak kısa süreli bir çözüm bulmaktadır. Kimyasal madde kullanımı kesildiği andan itibaren ortama tekrar haşere birikmektedir. Devamlı kimyasal madde kullanımı ise hem oldukça maliyetli hem de sağlığa zararlı bir durum meydana getirmektedir. İçe açılır sineklik modelleri ise her havalandırma esaslı mekanizmaya uygun bir şekilde üretilebilmektedir. İçe açılır sineklik modelleri, kimyasal maddelere göre hem daha sağlıklı hem de uzun vadede daha uygun fiyatlıdır.

İçe Açılır Sineklik Teknik Özellikleri

İçe açılır sinekliklerin temel özellikleri ve kullanıcılara sunduğu önemli avantajlar şu şekilde listelenebilmektedir:

  • İçe açılır sineklik seçeneklerimizde özel kalın fırçalı fitil kullanılmaktadır.
  • Özellikle sineklik açılacak kadar mesafe bulunmayan durumlarda kullanılabilirlik ve pratiklik açısından en yüksek performansı sağlamaktadır.
  • Bina boşlukları, çatı kuşluk pencereleri, pencereler ve balkonlar gibi pek çok farklı alanda kullanılabilecek bir sineklik seçeneğidir.
  • İçe açılır sinekliklerin öncelikli kullanım amacı elbette fonksiyoneldir. Bununla birlikte firmamız, evinizi haşerelerden uzak tutmak gibi önemli bir amaçla kullandığınız sinekliklerinizin dekorasyonunuzu da tamamlamamasına ve mekanınızın estetik görünümünü bozmamasına önem vermektedir. Bu nedenle dekorasyonunuza uygun renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • İçe açılır sineklik modelleri evcil hayvan sahipleri için de en ideal modellerdir. Evcil hayvanlar dışa açılır sineklik modellerini ittirerek parçalayabilmektedir. Bu durum evcil hayvanların güvenliği açısından da büyük bir ihlale sebep olmaktadır. İçe açılır sinekliklerse içeriye doğru açıldıkları için bu gibi güvenlik problemlerine neden olmamaktadır.
  • İçe açılır sineklik modelleri her mevsime uyumlu olarak üretilmektedir. Bu sayede mevsim koşullarından etkilenerek parçalanmak gibi olumsuzluklar yaşanmamaktadır.
  • Kişilerin sağlıklı bir şekilde haşerelerden korunmasına yardımcı olmaktadır.

İçe Açılır Sineklik Renk Seçenekleri

İçe açılır sineklik seçenekleri firmamız tarafından farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu sayede çerçevenizle birebir uyumu yakalayacak veya evinizin dekoratif görünümünü tamamlayacak içe açılır sineklik çeşidini bulmanız kolaylaşmaktadır. Firmamız içe açılır sineklik modellerini 14 farklı renk seçeneği ile sunmaktadır.

Renk Seçenekleri

İçe açılır sineklik, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

           

           

Teknik Özellikler

  • İçe açılır Pencere Sinekliği
  • İçe açılır Kapı Sinekliği
QD019IKZNİçe Açılır Sineklik
MBWC70GNNİçe Açılır Sineklik-ankara