Isıcam K Serisi – Isıcam Konfor

, (eski adıyla Isıcam Konfor) Şişecam’ın Solar Low-e kaplamalı ısı ve güneş kontrolü sağlayan camları ile üretilen seridir.

  • Isıcam K sıradan çift camlarla kıyasladığınızda ısı kaybınızı %50 azaltarak kışın yakıt, güneş ısısı girişini %40 azaltarak da yazın klima masraflarından tasarruf etmenizi sağlar.
  • Güneş ve ısı kontrolü sağlarken sağlarken ortamınıza giren ışık doğallığından ödün vermez.
  • Pencerelerinizin önlerinin kışın soğuk olmasını önler ve cam buğulanmasını sıradan çift camlara kıyasla geciktirir.
  • Diğer çift camlara kıyasla Isıcam K için yaptığınız harcama, kışın sağlayacağınız yakıt tasarrufu ile size ortalama 1-2 yılda geri döner.

Güncel 2019 Isıcam K Serisi – Isıcam Konfor fiyatlarına İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ek Özellikli Isıcam K Ürünleri:


Maksimum Yalıtım:

Isı ve güneş denetimini maksimum uygulayan üçlü Isıcam sistemleridir. Diğer çift camlara göre 4 kat daha fazla ısı yalıtımı sağlar.

 

Emniyet:

Emniyet sunan, ısı ve güneş kontrol camı olan Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam kullanılarak üretilen Isıcam sistemleridir.. Kırılması durumunda kesin olmayan ufak parçalara ayrılarak yaralanma riskini azalttığından emniyet camı olarak kullanılır. Yüksek ısı ve güneş kontrol niteliğiyle yakıt ve klima masraflarından tasarruf sağlar.​

 

Emniyet + Güvenlik:

Emniyet ve güvenlik sunan Şişecam Lamine Cam ile ısı ve güneş kontrolü sunan Şişecam Solar Low-E Cam kullanılarak üretilen Isıcam sistemleri, yakıt ve klima masraflarına sağladığı tasarrufa ek olarak camın kırılması halinde dağılmasını engelleyerek oluşabilecek yaralanmaları engeller.

Emniyet + Güvenlik + Gürültü Kontrolü:

Gürültü kontrolü sunan Şişecam Akustik Lamine Cam ile ısı ve güneş kontrolü sunan Şişecam Solar Low-E Cam kullanılarak üretilen Isıcam sistemleri, yakıt ve klima giderlerinden sağladığı tasarrufa ek olarak ses yalıtımı da sağlayarak gürültü geçişlerini büyük oranda engellerken, Şişecam Lamine Cam’ın emniyet ve güvenlik niteliklerine de sahiptir.​​​Isıcam Konfor Ankara


Isıcam Performans Tablosu