Kedi Sinekliği

Kedi sinekliği olarak adlandırılan ürünümüzün en temel kullanım alanı evcil hayvanlarımızın evin dışına kaçmasını ve balkon ve pencere gibi açıklıklardan düşmesini engellemektir. Piyasada bulunan sıradan sineklikler ufak bir hamle ile açılabilmektedir. Pek çok evcil hayvan için bu hamleyi yapmak hiç zor değildir. Bu durumun ortaya getirdiği riskin yanına klasik sinekliklerde kullanılan dayanıksız malzeme eklendiğinde, evcil hayvanlar sineklikleri açamasa bile parçalamaktadır.

Kedilerin camdan veya balkondan düşmeyeceği genel kanaatinin aksine, bu risk tüm kedilerde daima bulunmaktadır. Kediniz pek çok defa cama ve balkona çıkıp düşmemiş olsa bile bir gün düşmeyeceğinin garantisi bulunmamaktadır. Çelik tel kedi sinekliği ise bu gibi sorunların önüne geçmek için en doğru çözümdür. Çelik kedi sinekliği seçeneğinde, sineklikler galvaniz tel kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede kedilerin sinekliği parçalama ihtimalinin önüne geçilmektedir.

Çelik kedi sineklik malzemesi, yalnızca kedilerin güvenliğini sınırlandırmakla kalmamakta bunun yanında standart bir sineklik vazifesi görerek kullandığınız mekana dışarıdan haşere girmesinin de önüne geçmektedir. Bu açıdan her bakımdan avantajlı bir seçenek olduğunu söylemek mümkündür.

Yalnızca evcil hayvanının düşmesini engellemek için sineklik kullanmak isteyen kişiler için göz boşluklu kedi sinekliği seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bu seçenekler, göz boşluklarından dolayı sinek ve haşere girmesine engel olamasa da, evcil hayvanların güvenliklerini tehlikeye atmadan dışarıyı seyredilmelerini sağlamaları sebebiyle sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Çelik Kedi Sinekliği Kullanmanın Avantajları

Evinizde çelik kedi sinekliği kullanmanın sizlere sağlayacağı en temel avantajlar şu şekilde listelenebilmektedir:

 • Firmamızda çelik kedi sineklerinin içerisine piyasadaki diğer pek çok ürün gibi plastik karıştırılmamaktadır. Bu sayede kedi sinekliğiniz hava giriş çıkışına engel olmamaktadır.
 • Ürünün yapımında kullanılan galvaniz tel, alüminyum menfez telleri gibi estetikten uzak bir görüntüye sahip değildir.
 • Ürünün yapımında kullanılan tel, özel olarak hazırlanmış çelik bir teldir. Bu nedenle kedinizin parçalaması ihtimal dahilinde değildir. Hatta kedinizin teli dışarıya doğru ittirmesi halinde dahi tel yerinden çıkmayacaktır.
 • Çelik kedi sinekliklerimizin tamamında kedilerin açma ihtimali bulunmayan bir adet kilit sistemi bulunmaktadır. Bu sayede kedilerinizin güvenliği maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Bunun yanında dilenirse çok cüzi miktarlara ilave tel takılabilmektedir.
 • Çelik kedi sinekliklerimizin yapımında tel aralıkları sinek geçirmeyecek şekilde hazırlanmaktadır.
 • Çelik kedi sineklikleri oldukça ince yapılı olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede mekanınızın estetik görünüme zarar vermemektedir.
 • İnce yapılı bir ürün olmasının yanı sıra oldukça dekoratif seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede mekana dekoratif bir hava katmak için de tercih edilebilmektedir.
 • Kedi sinekliklerimizde 14 farklı renk seçeneğimiz bulunmaktadır.
 • Çelik kedi sinekliği yalnızca evcil hayvanlarınızın dışarı çıkmasını engellemek için değil, dışarıdaki hayvanların da evinizin içerisine girmesini engellemek için tercih edilebilmektedir. Bu kullanım alanı özellikle en alt kat dairelerde yoğunlaşmaktadır. Pek çok kişi fare gibi hayvanların evine girmesinin önüne geçmek için çelik kedi sinekliği tercih edebilmektedir.

Renk Seçenekleri

Zendow PVC Pencere, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

           

           

Teknik Özellikler

 • Pencere Kedi Sinekliği
 • Kapı Kedi Sinekliği
 • Cam Balkon Sinekliği
 • Yerli – İthal
2BFNF9NQ3kedi_sinekligi
58VPX4VGMkedi-sinekligi-çankaya