Genel Özellikler

Egepen HS76 sistemi için özel tasarlanan,düşük  aluminyum eşik uygulaması, zemindeki profil yüksekliğini minimize ederek, estetik açıdan çok daha şık bir tasarım ile fonksiyonel bütünlük sağlanır.

Egepen Deceuninck, yeni uygulama ile, geçiş kapılarında, Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen standarda uygun olarak, tekerlekli sandalye ile geçişi mümkün kılacak bir tasarım sunmaktadır.

Yeni düşük eşik, görsel olarak yükseklikteki azalmadan dolayı, termal ısı analizlerinde, daha yalıtımlı sonuçlar vermektedir.

Sürme sistemlerin en çok tercih edildiği alan bahçe katları olmaktadır. Bahçe katlarında standart kapı kullanmak hem görüntü hem de kullanışlılık açısından iyi olmamakla beraber kullanıcıyı oldukça yormaktadır.

Ancak Egepen HS76 sürme sistemleri gerek büyük camları gerekse birinci sınıf kalitede malzemeleri ile sizlere görselliğe önem verdiği kadar kaliteyi de düşünmektedir.

Egepen Ankara Yıldız Mühendislik aracılığı ile temin edebileceğiniz Egepen Hebeschiebe 76 modeli, 175 mm kasa ve 76 mm kanat genişliğine sahiptir. Tek tırnaklı çıtası ve 4, 20, 24, 30, 36 44 mm cam kalınlığı ile malzemede bulunan kaliteyi en üst safhaya çıkarmaktadır.

Renk Seçenekleri

Egepen Hebeschiebe Pvc Sürme Kapı Sistemleri, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

           

           

Teknik Özellikler

Kasa Genişliği : 175 mm
Kanat Genişliği : 76 mm
Odacık Sayısı : 8 (kasa), 4 (kanat)
Conta : TPE Gri / Siyah
Çıta : Tek Tırnaklı
Cam Kalınlıkları : 4, 20, 24, 30, 36, 44 mm
Standart : TS EN 12608-1 A Sınıfı
Isı İletkenlik Kat Sayısı : Uf: 1.2 W/m2K

Egepen Hebeschiebe Broşür Tıklayın

Egepen Hebeschiebe Teknik Katalog Tıklayın