Isıcam C Serisi-Isıcam Klasik

Isıcam Klasik, yeni adı ile Isıcam C serisi; Isıcam Sistemleri güvencesi ve Yetkili Üreticisi garantisi ile üretilmektedir. İçerideki ısının dışarıya çıkmaması için gerekli yalıtımı sağlamaktadır. Buna bağlı olarak da tasarruf edilebilmektedir. Ek özellikli ürünleri ile beraber ısı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımını sağlamak, emniyet ve güvenliği sağlamak mümkün olmaktadır. Cam plakanın arasına konan ortam basıncına uygun kuru hava ve gazlar, fabrika ortamında bir araya getirilmektedir. Uluslararası standartlara uygun hammaddeler kullanılmaktadır. Optik ve görünüş kalitesi; Isıcam’ın standartlarına uygun bir şekilde sağlanmaktadır.

Isıcam C Serisi Özellikleri

Isıcam Klasik’in özellikleri aşağıda verilmiştir:

  • İçeride bulunan ısının dışarıya çıkmasını engelleyen ve dolayısı ile yalıtım ile beraber tasarrufu da sağlayan bir özelliği bulunmaktadır.
  • Kullanılan cam ve yan malzemelerin uygun kalitede ve miktarda kullanılmasına dikkat edilmektedir. Şişecam Düzcam tarafından düzenli olarak bunun denetlemesi yapılmaktadır.
  • Isıcam C serisinin üretiminde uygun şartların sağlanması ile beraber modern teknoloji de kullanılmaktadır.
  • Üretim kalitesi ile ilgili bir problem olması veya üretimden kaynaklı herhangi bir hata ile karşılaşılması durumunda, bu hatalar garanti kapsamına girmektedir. Isıcam Yetkili Üreticisi, 10 yıllık garanti vermektedir.

Ek Özellikli Isıcam C Ürünleri

Ek özellikli Isıcam Klasik ürünleri şunlardır:

  • Isıcam C L Emniyet+Güvenlik: Kırılma durumunda dağılmayan Şişecam Lamine Cam kullanılarak üretilmektedir. Bu özellik olası yaralanmaların önüne geçmeyi sağlamaktadır. Aynı zamanda ısı yalıtımını da sağlamaktadır.
  • Isıcam C AL Emniyet+Güvenlik+Gürültü Kontrolü: Ses yalıtımını sağlayarak gürültü geçişlerini azaltmak için Şişecam Akustik Lamine Cam kullanılmaktadır. Kullanılan Lamine Cam’ın özelliği dolayısı ile kırılma anında dağılma olmamaktadır ve ısı yalıtım özelliği de bulunmaktadır.
  • Isıcam C R Renkli Cam İle Güneş Kontrolü: Bina içerisine giren güneş ısısını sınırlayan ve güneşin aşırı parlak gelmesini denetleyen özelliğe sahip cam; Şişecam Renkli Düzcam’dır. Hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde enerji tüketiminin azalmasını sağlamaktadır.
  • Isıcam C RF Reflektif Güneş Kontrolü: Kullanılan reflektif camın üretiminde; Şişecam Tentesol ve Şişecam Tentesol Titanyum kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu yönden bakıldığında, ayna gibi görünmesini reflektif özelliği sağlamaktadır. Dolayısı ile cam cepheye sahip olan ticari binalarda görsel olarak bir bütünlük sağlamak için tercih edilmektedir. Bina içerisine giren güneş ısısını sınırladığı için yakıt tüketimi kadar soğutma giderlerini de azaltan bir üründür.

Isıcam C Serisi Performans Değerlendirmesi

Yeni konutlarda, yenilenen konularda, ticari binalarda kullanılabilecek olan bir camdır. Emniyet ve güvenlik, gürültü kontrolü veya güneş kontrolü amacı ile kullanılabilmektedir. Güneş enerjisi geçirgenliği %75 oranındadır. Üretiminde kullanılan malzemeler Isıcam Onaylı Malzeme Listesi aracılığı ile görülebilmektedir. 2019 Isıcam C Serisi-Isıcam Klasik fiyatlarına ise iletişim menüsündeki telefon numaraları ile iletişime geçerek ulaşabilmek mümkündür.

ISICAM C SERİSİ - ISICAM KLASİK