Genel Özellikler

Tüm balkonlara uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan yaratır.

Temperli cam uygulaması ile rüzgar yükü ve oluşabilecek darbelere karşı yüksek dayanım sağlar.

Sistem üzerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı sorunları kolayca ortadan kaldırır.

Yağmur suyunu engelleme

Temperli cam uygulaması ile darbelere karşı dayanım

Ses etkisini azaltma gibi özellikleri bulunmaktadır.

Toza karşı koruma

Çocuk emniyeti

Yaşam konforunuz için aradığınız her şeyi bir arada sunar.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır.

Cam- Profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmadığı için bağlantı noktalarında güvenliği tehdit edecek deformasyonlar oluşmaz. Uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanım sunar.

Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir.

Bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı sunar.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum fitil kullanılır. Bu sayede düşey profillerde sararma ve kırılma meydana gelmez.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde cam panellerin altında ve üstünde 32mm çapında çift rulmanlı 4 tekerlek bulunmaktadır.

 

Kolay uygulanabilir, kolay kullanılabilir.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan cam panellerin her iki yüzeyi, güvenli ve kolay bir şekilde içeriden temizlenebilir.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemleri, kasa uzatma profili ve köşe dönüş profilleri ile uygulama yapılması zor gözüken alanlarda bile kullanıcısına çözüm yaratır.

Camoda Eco Bella Cam Balkon Sistemlerinde bulunan gizli su tahliye kanalları, camda oluşan terleme sorunlarını ortadan kaldırır.

Cam Balkon Sistemlerinin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Doğru montajı yapılmış Eco Bella Cam Balkon Sistemi, kullanıcısına güvenlikle birlikte, hava, su ve rüzgâr yalıtımı sağlar.

 

Güneş Kontrol Sistemleri / Dış Mekan Perde

Mükemmel ısı ve ışık kontrolü özelliğiyle öne çıkan Camoda Dış Mekan Perde Sistemi, Eco Bella Cam Balkon sistemine uygulanabilmektedir. Dış Mekan Perde Sistemi ile evinize girecek güneş ışınlarını kontrol edebilirsiniz. Yağmur ile kendini temizleyen dış mekan perde sistemi yağmurlu havalarda camlarınızın kirlenmesini engeller. İç mekanı kötü hava koşullarına karşı korur. Sineklik görevi görerek tüm haşerelere karşı koruma sağlar. Manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilme imkanı sunarken yazın klima, kışın yakıt masraflarını azaltır.

Renk Seçenekleri

Camoda Eco Bella, Cam Balkon Sistemleri zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

               

Teknik Özellikler

Genişlik : 40 mm
Conta : Fırça Conta
Conta Sayısı : İç – Dış / Tek – Çift
Kanat Araları : Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları : 8 mm Temperli Tek Cam