Pimapen Ankara

Ankara Pimapen Fiyatları

Pimapen Ankara bayi olarak, Pimapen Carısma, Nirvana, Albatros, Dynamic Sürme, Infınıty Hebe Schıebe ürün seçeneklerimizi sizler için, kaliteli montaj hizmetimiz ile birlikte sunuyoruz. Tüm ürün seçeneklerimiz kapsamında yüksek yalıtım ve insan sağlığına dost kullanım koşullarından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Ürünlerimiz kapsamında dayanıklı profil tasarımları, fırçalı conta uygulamaları ile iç mekanları toz ve kirden koruma, Pimapen malzeme üretimi ile yüksek dayanıklılığa sahip ürün kullanma avantajlarını sizler için sunuyoruz. Ekonomik Pimapen ürün fiyatlarımız ile bütçenize dost uygulamaları desteklerken, güler yüzlü hizmetimiz kapsamında ideal kurulum çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Pimapen Ankara Siteler

Pimapen Ankara siteler bayi olarak ısı yalıtımlı Pimapen pencere ve kapı sistemleri tasarımlarımız ile aklınızda yer alan kapı ve cam sistemlerine ulaşmanız amacıyla hizmet sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz Pimapen pencere modellerimiz:

 • Carısma Pimapen Pencere: Ürünümüz, 70 mm profil genişliği, 5 odacıklı profil tasarımı, TS EN 12608-1 sınıfı üretim özelliği detaylarına sahip, TPE gri conta tasarımlı, 4 mm’den 39 mm’ye kadar cam montajına uygun, ısı, ses yalıtımlı pencere modelimizdir.
 • Nirvana Pimapen: Ürünümüz, 80 mm profil oturma genişliğine sahip, 6 odacıklı, TS EN 12608-1 standartlarında üretime sahip pencere modelimizdir. Pimapen penceremiz, iç, dış, orta tasarımına sahip olup, yüksek ısı yalıtımı sağlar. 24 mm’den 52 mm kalınlığa kadar cam montajına uygundur. 0,95 W/m2 Uf değeri katsayı ölçümü ile ısı kaybının önüne geçerek, enerji tasarrufunu destekler.

Bu ürün modellerimize ve daha fazlasına bayi hizmetimiz kapsamında ulaşıp, kaliteli montaj koşullarımızdan yararlanma imkanına sahipsiniz.

Ankara Pimapen Üretici Bayileri
Pimapen Ankara Üretici Bayileri

Pimapen Ankara Üretici Bayileri

Pimapen Ankara üretici bayileri Pimapen ürün seçeneklerinin kapı, pencere ve balkon kapatma aşamalarında tam uyumlu koşullar ile montajının sağlanması amacıyla, birden fazla Pimapen tasarım modeli geliştirmektedirler. Sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik bu kapsamda sunduğumuz kaliteli Pimapen kapı ve pencere sistemlerimiz:

 • Infınıty Hebe Schıebe,
 • Nirvana,
 • Dynamic Sürme,
 • Albatros,
 • Carısma Pimapen kapı ve pencere çeşitleri,

Farklı tiplerde sunduğumuz Pimapen sistemlerimiz arasında yer alan Infınıty Hebe Schıebe modelimiz, 175 mm profil genişliğine sahip olan, yüksek dayanıklılık özellikli, alt kasa uygulamasına sahip ve 39 mm kalınlığa kadar cam montajına uygun kaldırmalı sürme sistemimizdir.

Dynamic Sürme Sistem çeşitlerimiz ise 149 mm profil genişliğine sahip, 6 odacıklı, şık tasarımlı, 3’lü conta sistemine sahip, 52 mm kalınlıkta cam monatjına elverişli, yüksek ısı ve ses yalıtımlı pencere ve kapı ürünlerimizdir. Kaliteli seçeneklerimizin tümüne bayi ürün yelpazemizden ulaşma imkanına sahipsiniz.

Pimapen Ankara Ostim

Pimapen Ankara bayisi şubeleri arasında deneyimli hizmet verdiğimiz Ostim bayimiz ile sizlere en yenilikçi tasarımlara sahip olan Pimapen kapı sistemleri seçeneklerini sunuyoruz. Montaj hizmetimiz kapsamında ise, pencere, kapı, balkon alanlarınıza tam uyumlu kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizler için sunduğumuz Pimapen kapı modellerimiz:

 • Dynamic Sürme Kapı Sistemi: Bu ürünümüz, 17 faklı renk seçeneğine sahip, 149 mm profil genişlikli, PCE contalı, 52 mm cam montajına uygun, ısı, ses yalıtımı özellikli Pimapen kapı modelimizdir. Üçlü cam üniteleri ve panel kullanımını destekleyen Dynamic, çıta tasarımları ile yüksek güvenlik koşullarını sağlar. Düşük bakım maliyetleri ile uzun seneler boyunca ilk günkü halini korur.
 • Carısma Pimapen PVC kapı: Ürünümüz, 70mm oturma profil genişliğinde, 2’li conta sistemine sahip, leke bırakmayan elastik contalar ile tasarlanan kapı sistemimizdir. 5 odacıklı profili sayesinde yüksek ses ve ısı yalıtımını destekler. Nem ve ortam sıcaklığı değişimlerine karşı olan dayanıklılığını, UV dayanım özelliğinden alır. Toz yalıtımı sağlarken 39 mm ye kadar cam montajı özelliği ile yüksek emniyet sağlar.
 • Alabtros Pimapen Kapı Sistemi: Ürünümüz, iki ray, üç ray, sineklik kasası uygulamalarına uyumludur. Fırça contalı olup, 24 mm kalınlığa kadar cam montajına elverişlidir. Ergonomik kullanım koşulları sağlarken, fırça contalar sayesinde yüksek sızdırmazlık özelliği sunar.

Bu ve daha fazla ürün seçeneğimize bayimiz aracılığı ile ulaşarak kaliteli montaj koşullarımızdan yararlanma imkanına sahipsiniz.

Ankara Pimapen Bayileri
Ankara Pimapen Bayileri

Pimapen Ankara Bayileri

Pimapen Ankara bayileri, Keçiören, Mamak, Çankaya, Etimesgut, Ostim, Altındağ, Yeni Mahalle, Balgat gibi birçok farklı semtte hizmet vermektedirler. Ankara bayileri arasında sunduğumuz deneyimli hizmetiz kapsamında, Pimapen ürünlerini balkon, pencere, kapı alanlarınıza uygulama ve ürün seçenekleri ile sizleri buluşturma adımlarında müşteri odaklı koşullar sunuyoruz.

Ürün yelpazemiz kapsamında sizlere en yenilikçi ve fonsiyonel tasarımları sunmaya özen gösteriyoruz. Fonksiyonel tasarımlarımız arasında yer alan ve müşteri odaklı koşullarda sizler için sunduğumuz Infınıty Hebe Schıbe ürünümüz hakkında bilgileri ise şu şekilde sıralarız:

 • Ürünümüz 175 mm profil kasa genişliğine sahiptir.
 • Profil kanat genişliği ise 76 mm olarak tasarlanmıştır.
 • A Class TS EN 12 608-1 standartlarında üretime sahiptir.
 • 4mm’den 39 mm kalınlığa kadar cam montajına uygunluk ile yüksek güvenlik sağlar.
 • Düşük eşik kullanımına uygundur.
 • Sızdırmazlık parçaları sayesinde rüzgar, toz, ısı, ses yalıtımı sağlar.
 • 3 metre genişliğinde kanat tasarımlarına sahiptir.
 • 13 farklı çeşitte renk seçeneği bulunur.
 • Dekorasyona uyumlu şık dış tasarım özelliği taşır.
 • 2’li, 3’lü ve 4’lü kanat uygulamalarımız ile montaj edilme koşullarını destekler. Bu özellik ile geniş manzara görüş açısı sunar.
 • Darbelere karşı yüksek dayanımlıdır.
 • Kolay temizlenme niteliğine sahiptir.

Bu tüm detaylara sahip olan Infınıty Hebe Schıbe ürün tipimizi ve diğer tüm Pimapen pencere, kapı model seçeneklerimizi bayimiz ile detaylıca inceleme ve montaj hizmetimizden, güvenilir şartlarda yararlanma imkanına sahipsiniz.

Pimapen Ankara İvedik

Pimapen Ankara İvedik bayi olarak, müşteri odaklı fiyat seçeneklerimiz kapsamında kaliteli Pimapen kapı ve pencere sistemlerimiz için sunduğumuz montaj koşullarımız kapsamında hizmet sunuyoruz. İvedik’te kapı, pencere alanlarında ısı yalıtımlı sistem seçeneklerini kullanma, balkon kapatma ihtiyaçlarınız için hizmetimiz kapsamında yararlanma imkanına sahipsiniz. Bayimiz ile Pimapen marka ürün seçeneklerine ulaşarak, güvenlik koşullarını ve yalıtım özelliklerini üst düzeyde sunan kapı ve pencere sistemleri arasından, aklınızda yer alan modele kolaylıkla ulaşma imkanı bulursunuz.

Pimapen Ankara Fiyatları

Pimapen Ankara bayimiz ile sunduğumuz fiyatları belirleme aşamamızda kullandığımız kriterleri şu şekilde sıralarız:

 • Pimapen pencere veya kapı modellerimizden hangisini tercih ettiğiniz,
 • Tercih ettiğiniz modelin yalıtım ve tasarım özellikleri,
 • Pimapen kapı ve cam sistemlerinin uygulanacağı alanın ölçü değerleri,
 • Profil renk seçimi tercihleriniz gibi kriterleri göz önüne alarak fiyat belirlemelerimizi gerçekleştiriyoruz.
Pencere Fiyatları Pimapen 2020
Pimapen Pencere Fiyatları 2020

Pimapen Pencere Fiyatları 2020

2020 senesi için sunduğumuz Pimapen pencere fiyatlarımız hakkında bilgiler şöyledir:

 • Fiyat seçeneklerimiz Pimapen kanatlı sistem veya sürmeli sistem seçenekleri tercihlerinize göre değişim gösterir.
 • Dynamic, Nirvana ve Carısma serisi Pimapen kapı ve pencere çeşitleri seçimlerinize bağlı olarak değişen fiyatlardan yararlanırsınız.
 • Bu modellerimiz için uygulama yapılacak olan alan ölçüleri ve balkon kapatma tercihlerine bağlı olarak fiyat hesaplamaları sağlıyoruz.

Diğer yandan, Ankara Pimapen bayi olarak, Pimapen ürünleri ile ekonomik fiyatlar üzerinden yalıtım ve güvenlik özellikleri yüksek ürün seçeneklerine ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!