Blog

Pimapen Ankara

Günümüz şartlarına bakıldığında dövizin yükseldiği ve yükselmeye devam ettiği bu günlerde tadilat yapmak oldukça pahalıya patlıyor. Türkiye’de en çok para tutan işlerden bir tanesi de evleri dekorasyona sokmak, tadilat yaparak çeşitli ürünleri değiştirmek oluyor. Pimapen Ankara sayesinde artık böyle bir sorun kalmıyor; en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına 12 ay taksit imkânı ile tüm alışverişlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Pimapen, ülkemizde PVC pencere ve kapı gibi sektörlerde önde gelen firmalardan bir tanesi. Kalitesiz ve takıldığında içerideki havayı kesen bir marka değil, birinci sınıf kalitede malzeme ile hem görünüşü hem de işlevini en üst düzeyde tutan bir markadır.

Pimapen PVC Pencere

Belçika’lı bir şirket olan Egepen Deceuninck, Pimapeni 2004 yılında satın almıştır. PVC konusunda dünyada önde gelen markalardan ilklerde olan pimapen, her zaman olduğu gibi şimdi de Ankara’da en üst düzey işçilikle hizmet vermektedir. Pimapen PVC Pencere ve kapı sistemlerine bakıldığında sıradan firmaların aksine üst düzeyde bir kalite görebilirsiniz. Diğer firmalar herhangi bir ürün monte ettiği zaman oda sürekli olarak boğuk, basık ve havasız olmaktadır. Ancak Pimapen PVC ürünleri özel kanalları ve sistemi sayesinde içerideki havayı sürekli olarak değiştirmekte, sirkülasyona yol açmaktadır. Ayrıca PVC Pencere sistemleri için Pimapen Ankara ile görüşme sağladığınızda amatör ve merdiven altı bir firma ile değil aksine Yıldız Mühendislik alanında hizmet veren bir şirket ile karşılaşacaksınız.

Pimapen Ankara

Pimapen PVC Sürme Sistemler

PVC Sürme sistemler konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olan Pimapen Ankara, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Özellikle balkon ve bahçe katlarında kullanılmak için talep gören sürme sistemler, yer kaplamaması ve kolay açılıp kapanabilirliği sayesinde daha da pratik. Pimapen Ankara ürünleri garantili olmakla beraber alanında uzman ekip sayesinde çok kısa sürede monte edilir. Ayrıca dilerseniz taktıracağınız camları ısı ve ses yalıtımlı olarak tercih edebilirsiniz. Isı yalıtımı kış aylarında ciddi oranda tasarruf sağlarken ses yalıtımı, dışarıdaki gürültüyü en minimal düzeye indirmektedir. Pimapen Ankara sadece bir telefon kadar uzağınızda olup kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı ile sizleri beklemektedir.

1 Yorum

  1. Selamün aleyküm, Ankara’da Çankaya emlak ofisimde daha önce ahşap kapımı Pimapen ile değiştirdim. Pervaz boşluklarından içeriye sızan hava sirkülasyonu sonucu faturalarımın yüksek gelmesine sebep oldu. Onarım için birkaç arkadaşım egepen yıldız mühendisliği önerdi. Fiyat verir misiniz?

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın