Blog

Pimapen Çankaya

Türkiye’nin en büyük ilçesi olması ile meşhur olan Çankaya, aynı zamanla ülkenin önde gelen şirketlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Nüfus olarak Türkiye’deki birçok şehirden daha kalabalık olan Çankaya’da aradığınızı hemen bulamayabiliyorsunuz. Özellikle PVC ürünlerin satışı konusunda alternatif firmalar olsa bile güven problemi yaşamamak elde olmuyor. Pimapen Çankaya sizlere en uygun fiyat garantisi, sınırsız referans ve kredi kartına 12 ay taksit sunmaktadır. Tüm bunları ise alanında uzman ekibi, Egepen Deceuninck gibi köklü bir firmanın verdiği güven ile yapmaktadır. PVC ürünleri alanında en kaliteli malzemeleri temin eden ve usta işçilik ile kısa sürede monte eden Pimapen Dikmen, sizlere bir mühendislik hizmeti sunmaktadır.

Pimapen Çankaya Sürme Sistemler

Sürme sistemler denildiğinde akla ilk olarak Pimapen markası gelmektedir. PVC konusunda dünyada öncü marka haline gelen ve kuruluşu çok eskiye dayanan Pimapen, artık Pimapen Çankaya olarak sizlere kesintisizi bir hizmet sunmaktadır. PVC sürme sistemler alanında birinci sınıf kalitede malzeme sunulmaktadır. Sırada firmalar gibi kabataslak iş değil; mühendislik alanında çizimli, ölçümlü ve garantili hizmet verilmektedir. Özellikle bahçe katlarında ve bahçelerde kullanılmasının en önemli nedeni, hiçbir şekilde yer kaplamaması; giriş çıkışı kolaylaştırması ve temizliğinin basit olmasıdır. Sürme sistemler evin ve işyerinin her alanında rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerden bir tanesidir. En uygun fiyat garantisi ile sürme sistemler şimdi Pimapen Çankaya’da sizleri beklemektedir.

Pimapen Çankaya

Pimapen Çankaya Isı Yalıtımı

Kış aylarında şüphesiz ki çoğu insan faturaların yüksek gelmesinden şikâyetçidir. Bunun için yapılması gerekenlerden ilki, Pimapen ısı yalıtımıdır. Isı yalıtımı yapıldığında içerideki sıcaklık dışarıya çıkmaz, dışarıdaki soğuk hava da içeriye giremez. Bu yüzden örneğin öncesinde 4 ayarında kullandığınız doğalgazı 2’ye düşürerek yine aynı sıcaklığı yakalayabilir, daha az fatura ile karşılaşabilirsiniz. Pimapen Çankaya ısı yalıtımı ile sadece kış aylarında değil yaz aylarında da aynı performansı yakalayabilirsiniz. Dışarıdaki sıcaklığın içeriye girişini engelleyerek; odada klimanın performansını düşürebilir, dışarıdaki sıcaklık içeriye giremeyeceğinden dolayı daha az fatura ödeyebilirsiniz. Tüm konular hakkında bilgi almak, kredi kartı ile 12 ay taksit imkânından yararlanmak ve çeşitli ürünleri görmek için Pimapen Çankaya ile iletişime geçebilirsiniz.

One comment

  1. Merhabalar ben Burhan, geçen sene evlenip Çankaya’ya taşındım. Evimin pimapenleri eski ve hava alıyordu. İnternette araştırma yaparken size rastladım. Pimapenlerime ısı yalıtımı yaptırmak istiyorum. İnternette egepen hakkındaki yorumları inceleyip sizinle çalışmaya karar verdim. İletişime mail adresimi bıraktım mail ile geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın