Egepen Üretim Tesisleri - Egepen Ankara

 

EGEPEN DECEUNINCK HAKKINDA

PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip Egepen Deceuninck, dünya standartlarındaki üretim kalitesinden ödün vermeden, çevreye duyarlı üretim süreciyle yoluna devam etmektedir. 130 bin dönüm arazi üzerinde 78 bin 300 metrekare kapalı alan ile 120 bin ton üretim kapasiteyle İzmir’de faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışında yaptığı yatırımlar ve geniş ürün yelpazesiyle “Türkiye’nin Penceresi” olarak bilinen Egepen Deceuninck, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle yaşam konforunu artırmaktadır.

Kolay ulaşılabilirlik ve hızlı çözüm hizmetiyle müşteri memnuniyetine öncelik veren Egepen Çankaya Deceuninck, Türkiye’nin her bölgesinde bulunan geniş bayi ağları sayesinde son kullanıcıya zorluk çekmeden ürün teslimatı yapabilmektedir. Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, bayi eğitim seminerleri, uygulamalı işletme eğitimleri ve teknik yayınlar yoluyla müşteri beklentilerini de en üst seviyede karşılamaktadır.
PVC sektörünün en fazla ürün yelpazesine sahip, yalıtım ve kalite olarak “Türkiye’nin Penceresi” olarak akıllarda yer edinen Egepen Dikmen Deceuninck, her daim yenilikçi, çevre dostu ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla konfor ve güveni sağlamaktadır.


Egepen Yıldız Deceuninck, her zaman üretmeye, hizmet verdiği sektörü geliştirmeye, araştırmaya, yeni ürünler tasarlamaya, istihdam yaratmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

 

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Egepen Deceuninck, Menemen Plastik Organize Sanayi Bölgesi'ndeki toplam 110.000 metrekare arazi üzerinde 78.300 metrekare kapalı alan ile 100 bin ton kapasiteyle İzmir’de faaliyet göstermektedir.1998 yılından beri TS-EN-ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı çerçevesinde faaliyetlerini yürüten firmamız, hepsi bilgisayar kontrollü 50 adet profil ekstrüzyon hattına sahiptir.

Pencere imalatında kullanılan profillerin, en zor dış ortam koşullarınıa dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir. Sektöründe dünya lideri olan Deceuninck, sektördeki 100 yılı aşan tecrübesi ve bilgi birikimi ile ülkelerin iklim, yaşam koşulları ve ulusal standart gereksinimlerini dikkate alarak kendi laboratuarlarında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek çok özel hammadde reçetesi geliştirmiştir. Egepen Ankara Deceuninck, kaliteli profil ekstrüzyonunun birinci şartı olan kompound hazırlama işini kendi tesislerinde yapmaktadır.

Ekstrüzyon teknolojisinin ikinci önemli yapı taşi olan kalıplar, Deceuninck’e ait kalıp imalat atölyelerinde imal edilmektedir. Egepen Deceuninck, profil üretiminin en önemli unsurları olan kompound hazırlama, kalıp imalatı ve ekstrüzyon makine teknolojisini kendi bilgi birikimi ile yönlendiren ve yöneten dikey entegrasyonu tamamlamış sektörünün lider firması konumundadır.

Egepen Deceuninck, üretim tesislerinde bulunan lamine kaplama makineleri ile profil yüzeylerini kaplayarak, doğramaların, mekanın dekorasyonu ile bütünleşmesine olanak sağlar. Diğer tamamlama uygulamalarından birisi olan renkli baskı tekniği de Egepen Deceuninck bünyesinde yapılmaktadır. Ayrıca, Egepen Deceuninck bünyesinde üretimi yapılan duvar ve tavan lambrileri de farklı renk ve desende baskı yapılarak müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Mimari kültürümüzün bir parçası olan kemerli doğramalar için fabrikamızda kemer bükme makinaları bulunmaktadır.Egepen Üretim Bu sayede mimari tasarımın gerektirdiği her türlü doğrama tipine uygun profil üretimine olanak sağlanmaktadır.

Girdi kontrolündenden sevkiyata kadar tüm süreçleri takip ve kontrol edebilecek kalite kontrol laboratuarlarımız en modern ekipman ve cihazlarla donatılmıştır. Bu laboratuarlarda üretilen profillerimizin kalitesi sürekli takip edilmekte, AR-GE faaliyetlerimiz sonucunda ortaya çıkan ürünlerimiz ulusal ve uluslararası standartlara göre uygunlukları test edilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.