Blog

Çelik Kedi Sinekliği Ankara

Kedi Sinekliği Ankara

Dünyada birçok insan evlerinde çeşitli hayvanlar beslemektedir. Beslenen hayvanlar arasında egzotik canlılar olabilirken kedi ve köpek popüler canlılar arasındadır. Özellikle evde kedi beslemek son zamanlarda sıkça artan bir durumdur. Ancak beslenilen ev ister yüksek katlarda isterse zemin katlarda olsun. Çelik Pencere Kedi Teli Kedilerin sağlığı için kedi sinekliği kullanmak gereklidir. Ancak standart kedi sineklikleri kullanıldığı zaman kediler, patileri ile bu sineklikleri yırtabiliyorlar. Egepen Ankara ile bu sorun ortadan kalkıyor. Birinci sınıf kalitede olan Çelik Kedi Sinekliği Ankara sayesinde artık sinekliklerde yırtılma, çıkma gibi durumlar ortadan kalkıyor.

Çelik Kedi Sinekliği

Çelik kedi sinekliğinin en önemli avantajı; kedilerin patileri ile yırtmasına müsaade etmemektir. Standart naylon sineklikleri kediler kolaylıkla yırtabilirken çelik kedi sinekliği, isminden de anlaşılabileceği gibi çelikten olduğu için yırtılması neredeyse imkansızdır. Ayrıca her çelik kedi sinekliğinde bir adet kilit kullanılır. Alüminyum Sinek Teli Talebe göre kullanılan bu kilit sayısı çok cüzi bir ücret karşılığında artırılabilir. Egepen Ankara ödeme konusunda da sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi birinci sınıf kalitede malzeme olurken, tüm siparişlerinizde kredi kartına 12 ay taksit imkanıdır.

 

Çelik Kedi Sinekliği Ankara

Egepen Ankara Çelik Kedi Sinekliği

Kedi Sineklik Teli‘nin fayda sağladığı tek canlı veya durum kediler değildir. Aynı zamanda evinde kuş, köpek gibi sürekli dolaşan bir canlı besliyor iseniz çelik kedi sinekliği bu konuda da işinize yarayacaktır. Kuşu evinizde saldığınız zaman dışarı kaçmasını önleyebilir, köpeklerinizin camlardan sarkmasına engel olabilirsiniz. Egepen Çankaya kedi sinekliği ile sadece bunlara değil standart sinek ve haşere sorununa da çözüm bulabilirsiniz. Çelik kedi sinekliği kullandığınız zaman çoğu evde kullanılan standart sinekliğin tüm işlevlerini görebilirsiniz. Sineklik kullanımındaki asıl amaç özellikle yaz aylarında ortaya çıkan sivri sinek, böcek gibi haşereleri önlemektir. Lakin Çelik Kedi Sinekliği kullandığınızda evinizde beslediğiniz tüm canlıların hayati tehlikesini korumuş olur, sivri sinek gibi haşerelere karşı da önlem almış olursunuz. Tüm bunlara Egepen Ankara aracılığında kredi kartına 12 ay taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Egepen Ankara 7 gün 24 saat hizmetinizde ve bir telefon kadar yakınınızdadır.

One comment

  1. Merhabalar size başımdan geçen üzücü bir olayı anlatmak isterim.2. katta oturuyorum. Evde kedi besliyorum. Kedim yavruladi. Yavrularından bir tanesi camdan atladı ve yaşamını yitirdi. Naylon sineklik vardı korur zannediyordum ama tek pencesinde yırttı. Egepenin çelik kedi sinekliğini gördüm. Uygun fiyatlı ve kilit sisteminin olmasının yanı sıra Kredi kartına da 12 taksit yaptılar.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın