Blog

Egepen Deceuninck – Ankara Egepen

PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar

PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir. Aşağıdaki tabloda da görüldüğü gibi, alüminyum, PVC ve ahşap için termal yalıtım katsayılarını karşılaştırmaktadır. Bu katsayı ne kadar düşükse, enerji performansı o ölçüde yüksektir.

Pencere ve Kapıların yalıtım değerleri

Egepen Deceuninck PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında mükemmel bir denge kurar. Tüm pvc pencere ve kapı sistemleri termal ve akustik yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve evrensel renklere sahip doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle, kısacası üstün kalitesi ile yaşam alanınıza farklı bir dokunuş sağlar. Uzun vadede size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırımdır.

Egepen Deceuninck Ankara Egepen

PVC Pencere ve Kapılar, Az Bakım Gerektirir

Egepen Deceuninck, mekanlarınıza tarz ve değer kazandırmak için geniş yelpazede PVC pencere ve kapı seçeneği sunar. Az bakım gerektiren, rengi solmayan ve dayanıklı bir pencere, yıllarca sürecek olan şık ve estetik bir görünüm kazandırır. Ankara Egepen PVC pencere ve kapıların bakımı kolay ve zahmetsizdir.Pencere temizliği nasıl yapılmalıdır, konumuza bakabilirsiniz.

PVC Pencere ve Kapılar, Ses Yalıtımı Sağlar

Günümüzün gürültülü ortamlarında, bir evin akustik yalıtımı büyük önem taşımaktadır. Egepen Deceuninck PVC Pencere ve Kapıları, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan fabrikada çekilen 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırmaktadırlar. Ayrıca, PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Egepen Ankara ürünlerinin çok bölmeli yapısı, sistemi yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

 

One comment

  1. PVC pencere yaptırmak istiyordum. Ancak dayanıklı ve uygun fiyatlı olması gerekiyordu. Araştırmalarım sonucu Egepen Ankara’yı buldum. Hizmetlerinden çok memnun kaldım

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın