Blog

Egepen Ankara

Egepen Ankara

Ankara gibi büyük şehirlerde yaşamak gerçekten çok zordur. Özellikle hayatın pahalı olması dışarı çıkmayı güç hale getirirken yaz aylarında evlerde yaşanan sıcaklık insanı çileden çıkartır noktasına getiriyor. Bu gibi durumlarda yapılması gereken şeylerden biri elbette evlere soğutma sistemi takmaktır. Lakin sadece soğutma sistemleri iş yapamaz. Bunun nedeni; evdeki pencere ve cam sistemleri eğer yalıtımlı değil ise açılan klimadan gelen soğuk hava olduğu gibi dışarı çıkacaktır. Egepen Ankara bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyor ve ısı yalıtımlı cam sistemleri ile faturalarda tasarruf etmenizi sağlıyor. Klima gibi cihazlar elektriği çok fazla tüketirler. Bundan dolayı ısı yalıtımı yaptırdığınız takdirde klimalı yüzde 50 daha az çalıştırarak daha fazla serinlik elde edebilirsiniz.

Egepen Ankara Ses Yalıtımı

Ankara gerek nüfusu gerekse yüzölçümü olarak oldukça büyük bir şehirdir. Bundan dolaydır ki araç yoğunluğu da oldukça fazla. Özellikle evler sürekli anayola baktığından dolayı araç sesleri sabahlara kadar uyutmayabiliyor. Egepen Ankara Bayi ile görüştüğünüz zaman size çözümün çok basit olduğunu gösterecektir: Ses yalıtımı. Ses yalıtımlı camlar ile artık dışarılardaki gürültüye veda ediyor, evin içerisinde huzura ve sessizliğe kavuşuyorsunuz. Ses yalıtımı yaptırmak için çeşitli inşaat veya ekipmana gerek yoktur. Egepen özel PVC pencere ve ses yalıtımlı camlar ile dışarıdaki gürültüyü çok büyük oranda kesebilirsiniz. Bu durumda hem seslerden kurtulmuş hem de bir nebze de olsa ısı yalıtımı yaptırmış olacaksınız.

Egepen Ankara Çift Cam Arası Jaluzi

Özellikle yabancı filmlerde ofisler içerisinde sıkça jaluzi kullanıldığını görürüz. Peki jaluzi kullanımını çift cam arasında düşünürse, nasıl bir ürün oraya çıkar? Egepen Ankara çift cam arası jaluzi, çeşitli renk ve model seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Perde ve diğer ürünler sürekli temizlik ve bakım isteyebilir. Evde gereksiz bir kalabalık yapabilir. Özellikle oda küçük ise perde kullanmak tam bir işkence haline de gelebilir. Ancak çift cam arasına özenle entegre edilen jaluziler hem dışarıdan hem de içeriden gayet hoş bir görüntü oluşturacaktır. Tam otomatik bir sistem olan çift cam arası jaluzinin kullanımı gayet basittir.

Yorum Gönderin