Egepen Alüminyum

Evlerde ve işyerlerinde restore çalışmaları yapılacağı zaman bir takım demirbaş malzemelerin değiştirilmesi gerekiyor. Özellikle işyerlerinde PVC değil farklı maddeler tercih edilmektedir. Yoğun camoda gerektiren ve sürekli bir sistem halinde çalışması gereken işyerleri, daha çok alüminyum maddesinden üretilen ürünleri tercih etmektedir. Bu noktada ise devreye Egepen Ankara girmektedir. Egepen Ankara yetkili satıcısı olan Yıldız Mühendislik, aynı zamanda IQ Alüminyum montaj ve servis hizmeti de vermektedir. IQ Alüminyum kapı ve pencere sistemlerinin Egepen ile arasında bulunan tek fark, PVC değil madde olarak alüminyum ve çeşitlerini kullanmasıdır. Aynı zamanda Egepen iç kapı için yine IQ Alüminyum Ankara tercih edebilirsiniz.

IQ Alüminyum Sürme Sistemleri

Günümüzde birçok binada sürme sistemleri kullanılmaktadır. Müstakil evler, villalar, bahçe veya teras katlarında sürme sistemleri tercih edilmektedir. Bunun en büyük avantajı, normal kapı veya diğer sistemlere göre daha az yer kaplaması ve kullanımının kolay olmasıdır. Egepen Alüminyum sürme sistemler sayesinde PVC dışında birinci sınıf kalitede malzeme kullanılmakta olup modern bir his yaratmaktadır. Aynı zamanda Egepen Yıldız Mühendislik sayesinde alanında uzman çalışanlar, çok kısa bir sürede montajı çözümlemekte olup hatasız bir işçilik sunmaktadır. IQ Alüminyum sürme sistemleri birçok farklı çeşit ile sizleri karşılamaktadır. İşyerinin veya evin her odasına uygun farklı sürme sistemleri bulunduran Alüminyum Egepen , içerinin daha ferah ve modern olması için gereken tüm koşulları sağlamaktadır.

Egepen Alüminyum

IQ Alüminyum Egepen Ankara

Ankara’nın iklim şartlarına bakıldığı zaman sürekli değişken olduğu görülebilir. Bundan dolayı kapı ve pencere gibi sistemlerde kullanılan malzemenin dayanıklılık oranı çok önemlidir. Egepen Alüminyum Ankara sayesinde böyle bir sorun ortada kalmıyor ve siz değerli müşterilere gereken maksimum hizmet veriliyor. Alüminyum Ankara, dünyaca ünlü Belçika asıllı şirket olan Deceuninck markasının yetkili servis ve bayisidir. Bundan dolayı gözünüz arkada kalmadan işlerinizi işin ehline teslim edebilirsiniz. Egepen iç kapı, IQ Alüminyum sistemleri gibi birçok farklı alanda hizmet veren Egepen Ankara, sizlere sadece bir telefon kadar uzağınızda. Ayrıca yapılan tüm işlemlerde kredi kartına 12 ay taksit imkânı sunulmaktadır.

One comment

  1. Aliminyum sistemlerin amacı daha az yer kaplaması ve kullanımı daha kolay olmasından dolayı yaptırmak istedim. Uygun bir tecrübe olması gerekli. Bu konuda gerçekten kendilerini kanıtlamışlar.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!