Egepen 80’lik

Egepen 80'lik

Egepen 80’lik, 80 mm genişliğine göre altı odalı olarak tasarlanmıştır. Pencere sistemleri arasında en fazla dikkat çeken ve buna göre tasarlanan bu model, yüksek performans ve kriterler göz önünde bulundurularak, en uygun yapı taşlarının bir araya gelmesi neticesinde oluşturulmuştur.  Tasarım sürecinde, profilin yanında pencere performansı, Yalıtım, sızdırmazlık ve bütün özellikler bir araya gelerek düşünülmüştür.

Egepen 80’lik, Egepen Legend PVC Pencere Sistemi, pencerenin mekanınıza en iyi ısı yalıtımına sağlaması için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Egepen 80 mm platformunda olan mekanizma, 6  odacıklı, 3 conta konseptinin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. Bu ürünü satın almak için internet üzerinden bizi tercih edebilirsiniz. Egepen Deceuninck, piyasanın en kaliteli ürünlerini üretmeye devam ederek, sizlere son güvenilir ve kaliteli ürün seçenekleri sunmaya devam ediyor. Bunları değerlendirmek ve kaliteli malzemelerden yararlanmak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Egepen Kapı sistemleri ve PVC sistemleri kullanılan profillerin toplam uzunluğunun belirlenmesi için metretül kullanılmaktadır. Metretül, iki boyutlu olmasına karşın, boyutların biri standart olduğu için tek boyutlu olarak kabul edilir. Kısacası malzemenin boyutunun belirlenmesinde kullanılmaktadır. Egepen 80’lik de bu boyutlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Egepen 80’lik

PVC kapmalarda, fiyat belirlenmesi metre kare cinsinde yapılmaz. Bunun nedeni ise, 1 metre karelik bir ölçü içinde, farklı tipte PVC doğramaları olmasıdır. Bu nedenle, PVC profil miktarları değişkenlik gösterebilmektedir.

Egepen Deceuninck, günümüzün en kaliteli markalarından biridir.Egepen 80 mm PVC pencere sistemleri, PVC kapı sistemleri, PVC sürme sistemleri, Storbox panjur, panjur gibi ürünler piyasaya süren egepen, son derece rahat alım seçenekleri ile sizlere kolay ödeme hizmetleri sunmaya devam ediyor. Siz de bu seçenekleri değerlendirmek için ilk aşamada sitemizi kullanmanız gerekmektedir. Egepen 80’lik seçeneğinden yararlanmak oldukça basittir. Sistem sizlere doğru yönlendirmeler sayesinde kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor.

PVC Pencere ev kapılarda, 24,30,44,36,56 mm cm kanlığı ile uygulamalar yapılmaktadır. Renk seçeneği konusunda sizlere detaylı hizmetler sunulur. Tüm seçenekleri sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde takip etme şansına sahip olursunuz.Egepen Ankara olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Telefon numaramızdan bizleri arayabilir, her türlü konuda bizden yardım alabilirsiniz.

 

 

One comment

  1. Pencerelerimi değiştirmek istedim ve arkadaş tavsiyesiyle burayı buldum. Yaptırmış olduğum hizmetten çok memnunum. İhtiyacım olan her şeyi dört dörtlük yaptılar. Herkese tavsiye ederim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın