PVC Tamiri Yenimahalle Ankara

Egepen Ankara genelinde pvc kapı ve pencerelerinizi en uygun fiyata tamir ediyoruz. Eskimiş ahşap veya pvc kapı ve pencereleri yenileriyle değiştiriyoruz. Yeni binalarınız için  pvc kapı ve  pencereleri  tecrübeli  ustalarımızla  Pimapen Tamiri Çankaya montajını gerçekleştiriyoruz.

– Kapı veya pencere kapanmıyor.
– Rüzgar estiğinde pencereden veya kapıdan ses geliyor.
– Kapı veya pencere kolu çalışmıyor.
– Hırsızlığa karşı ve güvenlik için kilit takılmasını istiyorum.
– Çok güneş geliyor panjur yaptırmak istiyorum.
– Balkonumu kapatmak istiyorum.
– Sinekten böcekten bıktım kapı ve pencerelere sineklik yaptırmak istiyorum.
– Her yağmurda pencerenin altından su geliyor.
Değerli müşterilerimiz yukarıdaki gibi bir sıkıntınız varsa bizi arayın. Özenli işçilikle ve en ucuz fiyata sorununuzu çözelim.

PVC Tamiri Yenimahalle Ankara

Egepen Yetkili Servis Dikmen olarak marka farketmeden bütün pvc pencere kapı ve cam balkonların tamiratını yapmaktayız pvc Tamiri Yenimahalle Ankara pvc pencere kapı ve cam balkonların tamiratını yapmaktayız.Pimapen Tamiri Ankara Yenimahalle Pencere Tamiri – Panjur Tamiri – Kapı Tamiri servislerimizle hizmetinizdeyiz.Ankaranın her yerine keşif ve montaj ekibimiz mevcuttur.

One comment

  1. Merhabalar Ankara Yenimahalle de ikamet etmekteyim. Evimde egepenin ısı cam balkon ürünü bulunmakta. Ufak çocuklar aç kapa aç kapa sürgülü sistemi bozmuşlar. Servis ücreti nedir? Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!