Blog

Egepen Yetkili Servis Dikmen

Egepen Dikmen bayi ve Egepen Yetkili Servis Dikmen olarak hizmetimiz ile PVC Kapı ve Pencerelerinizin, tüm bakım-onarımlarını işinde uzman ekibimizle yapmaktayız.

Ancak ,ürünlerimiz Kullanım ömrünü tamamladığında yüzde yüz geri dönüşebilir ve yeniden işlenebilir.Egepen çevre kırılganlığı mevzusunda avrupaya örnek olacak bir bilinçle hareket etmektedir.PVC kendi başına bir hammadde değildir.Çeşitli maddelerle zenginleştirilerek endüstriyel kullanıma hazır hale gelir.Egepen PVC Kapı ve Pencere doğramalarında kalsiyum çinko stabilizan kullanımına adım atmıştır.Kimyasal yapının mevcut kalıp ve makine yatırımları dikkate alınarak değiştirilmesi çok yüksek mühendislik bilgisi, maliyet ve know-how gerektirmektedir. Bu nedenle geçiş süreci Avrupa ülkelerinde bile çok uzun bir periyoda yayılmıştır. Egepen Deceuninck haiz olduğu birikimlerle bu süreci çok kısa sürede tamamlayarak tüm dünya üreticileri arasında bir adım öne çıkmıştır.Sektöründe yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olan Egepen Deceuninck çevre dostu politikasıyla sektorun yüz akı olma gururunu haketmektedir.

 

– Kapı yada pencere kapanmıyor.
– Rüzgar estiğinde pencereden yada kapıdan ses geliyor.
– Kapı veya pencere kolu çalışmıyor.
– Hırsızlığa karşı ve güvenlik için kilit takılmasını isterim.
– Çok güneş geliyor panjur  isterim.
– Balkonumu kapatmak istiyorum.
– Sinekten böcekten bıktım kapı ve pencerelere sineklik yaptırmak istiyorum.
– Her yağmurda pencerenin altından su geliyor.

Egepen Yetkili Servis Dikmen

Değerli müşterilerimiz yukarıdaki gibi bir sıkıntınız var ise bizi arayın. Özenli işçilikle ve en ucuz fiyata sorununuzu çözelim.Ankara Çankaya Pimapenci , Egepen Assist Çankaya teknik servisi olarak marka farketmeden bütün Egepen Yetkili Servis Dikmen  pvc pencere kapı ve cam balkonların tamiratını yapmaktayız. Egepen Dikmen Kapı Pencere Tamiri – Panjur Tamiri – Kapı Tamiri servislerimizle hizmetinizdeyiz.

Pencere ve Kapı Tamiri,Pencere ve Kapı Montajı,Hırsız, Güvenlik Kilidi Takılması,İspanyolet ve Kolu Değişimi,Jaluzili,Pimapen Montajı ve Tamiri,Pencere ayarları,Panjur Yapımı,Pencere ve Kapı Fitil Değiştirme,PVC Kapı ve Pencere Tamiri,Pencere ve Kapı Kilidi Değiştirme,Sineklik Yapımı,Pimapen Balkon Kaplama,Pimapen Vasistas Montajı,PVC pencere Conta Değişimi,Pimapen Lastik Değişimi,PVC Pencere menteşesi Değişimi,PVC Pencere Ayarı Değişimi,Pimapen Tamiri Ankara,PVC Pencere Kilidi Değişimi,PVC Pencere Fitili Değişimi,PVC Pencere Kolu Değişimi,Pimapen Kapı ve Pencere Fitil Değişimi,Cambalkon Alüminyum Fitil Değiştirme

 

One comment

  1. Merhabalar, Ankara Dikmen de oturuyorum. Yağmur yağdığı zamanlarda pencerenin altından su geliyor. Ve şiddetli rüzgarlar olduğunda hava alıyor pimapenler. Bunların onarımı ve hırsız kilidi yaptırmak istiyorum. Fiyat ve bilgi alabilir miyim?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın