Egepen Renkleri

PVC ürünler Egepen Profil Renkleri günümüzde oldukça kullanılmaya, tercih edilmeye başlamıştır. Öncelerine bakıldığında PVC hakkında çeşitli olumsuz tecrübeler mevcuttu. Bunların arasında en önemlisi PVC pencere veya kapıların içeride havayı sıkıştırdığı, içerinin havasız kaldığıdır. Ancak Deceuninck şirketinin altında bulunan Egepen firması, birinci sınıf malzemeden üretilen kaliteli ürünler çıkarmaktadır. Türkiye’de sıkça kullanılan Egepen Çankaya, her eve uyumludur. Egepen Görüntü Renkleri konusunda ise içinizde herhangi bir şüphe kalmadan eviniz ile en çok uyumlu rengi seçebilir, ürünü istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Egepen Renkleri

Egepen Deceuninck Renkleri

Kısaca bir göz atmak gerekir ise Egepen Deceuninck Renkleri oldukça zengindir. Evlerde tadilat yapılacağı zaman ilk olarak değiştirilmek istenen yerler kapı ve pencere olmaktadır. Özellikle son yıllarda evlerde ahşap yerine daha çok beyaz ağırlıklı tonlar kullanılmaktadır. Böyle bir durum olduğunda ise Egepen PVC Renkleri arasında eve en uygun tonları bulmak gerekiyor. Egepen ile görüşme sağladığınızda size bazı alternatif renkler önerilecektir. Ancak bu önerileri dikkate almaz ve uygun olmayacağını düşünür iseniz Egepen Renk Kartelası talep ederek en uygun rengi oradan seçebilirsiniz.

Egepen Antrasit Gri: Egepen Antrasit Gri rengi özellikle yeni yapılan mutfaklarda tercih edilmektedir. Grinin farklı bir tonu olan antrasit gri, modern çok canlı renk tonu olmayan tüm evlerde kullanılabilmektedir.

Egepen Fındık Rengi: Bu renk tonunu kadınların saç boyalarında sıkça duyabilirsiniz. Kahverenginin daha canlı ve açık bir tonu olan Egepen Fındık Rengi, beyaz ağırlıklı ortamlara çok güzel uyum sağlamaktadır. Beyaz ve daha doğrusu açık renk olan evlerde gri gibi tonlar pek uymayabiliyor. Bu yüzden Egepen Fındık Rengi en doğru seçim olmaktadır.

Egepen Winchester: Aslında bu renge bildiğimiz ahşap rengi diyebiliriz. Ancak ahşap renkleri çok farklı tonlarda olabiliyor. Eski bir binada gördüğünüz gri tonları da ahşap sayılırken kahverengi tonları da ahşap renk sayılabilir. Egepen Winchester içerisinde siyaha yakın çizgiler barındıran çok tatlı bir renk tonudur. Krem, beyaz, kahve ağırlıklı ortamlarda çok şık durmaktadır.

Egepen Venge Rengi: İsmi bir ağaçtan alan Egepen Venge Rengi, siyaha yakın bir kahve tonudur. Özellikle çok eski binalarda bulunan eşyalara bakıldığında venge renginin sıkça kullanıldığını görürüz. Tekrar moda olan bu renk Egepen renk kartelasında yer almakta olup ortama modernlik katmaktadır.

Egepen Vizon Renk: Egepen içerisinde en çok tercih edilen renklerden biri ise Egepen Vizon Renk olmaktadır. Vizon rengine baktığınızda kadınların ayakkabı, çanta ve elbiselerinde çok çok fazla kullandığını görebiliriz. Öte yandan ise dikkat ettiğinizde perdelerde sıkça Egepen Vizon Renk kullanılabiliyor. Grinin daha tatlı bir tonu olmakla beraber her çeşitte ortama ayak uydurabilir.

 

 

 

 

 

One comment

  1. Renk çeşitlerinin çokluğu sayesinde firmayı tercih istedim. Modern tasarımların olması ayrı bir güzellik katıyor. Evin dekorasyonuyla uyuşması ayrı bir göz alıcı 🙂

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!