Egepen Çankaya

Bir binada tadilat veya restore işlemleri yapılacağı zaman ilk olarak ürünlerin kalitesine değil firmaya dikkat edilmelidir. Firmaların sizlere sunduğu ayrıcalık ve önemli özellikleri göz önünde bulundurmak gereklidir. Özellikle Ankara gibi büyükşehirlerde belirli iş kollarında sağlam ve güvenli bir firma bulmak oldukça zor oluyor. Evler ve işyerleri gibi binaların vazgeçilmezi olan, gerek tasarruf gerekse konfor açısından büyük önem arz eden PVC ürünler Egepen Yıldız Mühendislik ile ayağınıza kadar geliyor. Birinci sınıf kalitede malzemeden üretilen ve hatasız işçilik sunan Egepen Çankaya, sadece bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir. Çankaya, Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olmakla beraber içerisinde büyük şirketleri de barındırmaktadır. PVC pencere ve kapı sistemleri, ses ve ısı yalıtımlı camlar gibi oldukça önemli ürünleri sadece bir telefon ile Egepen Ankara Çankaya Yıldız Mühendislikte bulabilirsiniz.

Egepen Çankaya Yıldız Mühendislik

Ankara’da PVC ürünlerin satışını ve montajını yapan birçok firma bulabilirsiniz. Ancak bu firmalarda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcuttur. Bunların başında ise hangi markanın bayiliğini yaptığı, ne gibi imkânlar sunduğu gelir. Egepen Yıldız Mühendislik, dünyaca ünlü ve PVC sektöründe dünyadaki ilk 3 şirketten biri olan Deceuninck markasının Çankaya yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Deceuninck markasının alt ürünleri olan ve PVC sektörünün ilk markalarından Winsa, Pimapen ve Egepen üçlüsünün de gerek satışını gerekse montajını yapmaktadır. Egepen Yıldız Mühendislik, merkezi Çankaya’da bulunmasına rağmen Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ankara sınırları içerisinde sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Egepen Çankaya Yıldız Mühendislik, en uygun fiyat garantisi vermekle beraber Egepen kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı da sunmaktadır. PVC kapı ve pencere, Cam Balkon Ankara Sistemleri, Camoda veya çelik kedi sinekliği gibi birçok ürünü Egepen Çankaya’da bulabilirsiniz.

Egepen Çankaya

Egepen Çankaya PVC Pencere Sistemleri

Çankaya gerek büyüklüğü gerekse yoğun nüfusu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu açıdan bakıldığında pencere sistemlerinin önemi oldukça büyüktür. Kaliteli bir PVC pencere sistemi ile ısı ve ses yalıtımına sahip olabilir, dışarıdaki gürültüyü minimuma indirerek yakıt tasarrufunda bulunabilirsiniz. Bunların dışında ise eskiyen, içeriye soğuk alan veya görselliği bozan pencerelerden kurtulmak için Egepen Dikmen aracılığında doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneği ile PVC pencere sistemlerini temin edebilirsiniz. PVC pencere sistemleri takıldığında içeride herhangi bir plastik kokusu bırakmaz. İçerinin havasını özel üretimi ve sistemi sayesinde sürekli sirkülasyon yaparak yeniler. Bunların dışında ise isteğe göre ısı ve ses yalıtımı da tercih edebilirsiniz. Isı yalıtımlı pencere sistemlerini kullandığınızda, yakıtta büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Özellikle kış aylarında içerideki sıcak hava dışarıya, dışarıdaki soğuk hava ise içeriye nüfus etmez. Ancak tüm bunlar olurken içerinin havası sürekli yenilenir ve taze kalır. Keza yaz aylarında Çankaya’nın sıcağından kurtulmak için klima açtığınızda, Egepen Çankaya ısı yalıtımı sayesinde soğuk havayı koruyarak sıcak havadan korunabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için hemen Egepen Yıldız Mühendislik ile iletişime geçebilir, en uygun fiyat garantisi ve çeşitli indirimlerden faydalanarak Egepen PVC Pencere Sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Egepen Çankaya Cam Balkon Sistemleri

Yeni bir ev alırken veya bir eve taşınır iken balkon var mı sorusunu satıcıya mutlaka iletiriz. Bu durumdan yola çıkarak düşünüldüğünde, bir ev için balkon olmazsa olmazlar arasında yer alır. Gerek yaz aylarında balkonda çay keyfi yapmak gerekse çamaşır kurutmak için balkon şarttır. Ancak Egepen Cam Balkon Sistemleri olmadığında kış aylarında balkonda oturmak neredeyse imkânsızdır. Yaz aylarında akşam vakitlerinin dışında gündüz sıcakta durmakta bir o kadar imkânsızdır. Bu durumdan kurtulmak ve yaz kış fark etmeden balkon keyfi yapmak, balkonu bir oda gibi kullanmak için Egepen Çankaya ile iletişime geçmek gerekir. Özel üretim cam balkon sistemleri ile karşınıza çıkan Egepen Yıldız Mühendislik, istediğiniz tarz ve modelde cam balkon sistemini sizlere temin edebilir ve montajını alanında uzman çalışan kadrosu ile hatasız bir şekilde gerçekleştirebilir. İsterseniz standart veya klasik olarak bilinen cam balkon sistemlerini tercih edebilir isterseniz de çeşitli açma/kapatma tarzındaki sıra dışı sistemleri kullanabilirsiniz. Her ürün garantili olmakla beraber hatasız bir işçilik ile monte edilmektedir. Egepen Çankaya Yıldız Mühendislik, Belçika asıllı ve PVC sektöründe dünyadaki ilk 3 firmadan biri olan Deceuninck firması ile beraber çalışmaktadır. Egepen Çankaya yetkili servisi olan Yıldız Mühendislik, Ankara’nın her ilçesine hizmet vermektedir.

Egepen Ankara Çankaya

Egepen Çankaya PVC Sürme Sistemleri

Özellikle Ankara gibi büyükşehirlerde yapılan yeni konutlarda sürme sistemlerini sıkça görmekteyiz. PVC sürme sistemlerinin ne denli kullanışlı ve pratik olduğunu hemen hemen herkes bilmektedir. Kapıların kapladığı alandan tasarruf etmek, balkona giriş çıkışları kaldırarak odaya dahil etmek isteyen veya müstakil evlerde bahçe katlarında kapı kullanmak istemeyen kişilerin ilk tercihi Egepen Çankaya PVC sürme sistemleri olmaktadır. Egepen PVC Sürme Sistemleri birinci sınıf kalitede malzemeden yapılmakta olup hatasız işçilik ile monte edilmektedir.

PVC sürme sistemlerinin imalat kısmına göz attığımızda şunu net bir şekilde görebiliyoruz. Yeni nesil PVC malzemelerin kullanıldığı, özel teknikler ile ömürlük bir ürün çıkarıldığı, hiçbir masraftan kaçılmadan en kaliteli PVC ürünlerin çıkarıldığı aşikârdır. Bu yüzden Ankara’da ve tüm ülkede en çok tercih edilen, kullanılan marka Egepen Deceuninck olmaktadır. Altında Egepen, Pimapen ve Winsa gibi dünyaca ünlü markaların bulunduğu Deceuninck, PVC sürme sistemlerinde bir ilk yaparak özel mekanizma üretmiş ve ömürlük kullanılacak ürünler ortaya çıkarmıştır. Sizin bu noktada tek yapmanız gereken ise Egepen Çankaya Yıldız Mühendislik firmasıyla iletişime geçmek, detaylı görüşme için Çankaya’da ziyaret etmektir.

Egepen Ankara Çankaya

Çelik Kedi Sinekliği Çankaya

Ev içerisinde çeşitli hayvanlar besleyen kişiler, çelik kedi sinekliğinin önemini oldukça iyi bilirler. Özellikle kedi besleyen kişiler, kedilerin karakterinde yüksek yerlerde durmayı ve dışarıyı seyretmeyi sevdiklerini bilirler. Ancak hayvan dostlarımız için bu durum biraz riskli olabiliyor. Standart sineklikleri kolayca yırtabilen kediler, Çelik Kedi Sinekliği Çankaya ile güven buluyor. Egepen Çankaya aracılığı ile iletişime geçerek istediğiniz ölçülerde temin edebileceğiniz çelik kedi sinekliğini, hızlı ve hatasız bir şekilde monte ettirebilirsiniz. İsminden de anlaşılabileceği gibi çelik kedi sinekliği çelikten yapılmış olup kedilerin pati darbelerine ve yaslanmalarına karşı dayanıklıdır. Bu sayede ev içerisinde yaşayan kediler güvenle cam ve balkonlara çıkabilir, dışarıyı seyredebilirler.

Egepen Yıldız Mühendislik, dünyaca ünlü Deceuninck firmasının Egepen Çankaya bayisi olup sadece Egepen değil Pimapen ve Winsa markalarının da yetkili servisidir. Egepen Çankaya Yıldız Mühendislik, isminden de anlaşılabileceği gibi mühendislik olup monte öncesi çizimler ile çalışmaktadır. Çelik kedi sinekliğinde de dikkat edilmesi gereken nokta ise çelik adı altında farklı maddelerin kullanılmamasıdır. Tamamen kurumsal olan Çankaya Yıldız Mühendislik, hayvan dostlarınızı en az sizin kadar önemsemektedir. Bundan dolayı en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı ile çelik kedi sinekliğini sizlere temin ediyor, kusursuz işçilik sayesinde kedilerinizin canını güvende tutuyor. Egepen Çankaya ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir, kısa ve hızlı bir şekilde çelik kedi sinekliğini temin edebilirsiniz.

 

One comment

  1. Merhabalar Ankara’da bir sitede gece bekçisiyim. Çankaya da cadde üstünde bir evim var. Gece çalıştığım için gündüz uyumam gerekiyor fakat korna ve araç seslerinden uykum sürekli bölünüyor. Egepenin Çankaya’da ki servisi ile iletişime geçtim bana ses yalıtımlı ürünlerini önerdiler kredi kartına da vade farksız 12 taksit yaptıklarını söylediler. Anlaştık gelip yaptılar artik uykularim bolunmuyor.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!