Zincirli Sistem Çift Cam Arası Jaluzi Ankara

Markası: Egepen Jaluzi
Modeli: Zincirli Sistem Çift Cam Arası Jaluzi

Zincirli Sistem jaluzi, jaluzi mekanizmasından dışarı çıkarak camdaki delikten geçen  mil ile çalışır. Camdaki delikte gerekli ekipman kullanılıp sızdırmaya karşı önlem alınmıştır. Görünüm itibariyle diğer jaluzi çeşitlerinden bir farkı bulunmamaktadır.Zengin jaluzi seçenekleriyle Egepen Ankara showroom ‘da sizleri bekliyoruz.

Zincirli Sistem Çift Cam Arası Jaluzi Ankara

Açıklamalar

 

Zincirli Sistem çift cam arası jaluzi Ankara de ise mekanizmaya bağlı mil’in cam dışına çıkmasını sağlamak için ufak bir delik açılmaktadır. Fakat rutubet ve toz girişini önlemek için bu delik içerisinde özel bir keçe kullanılarak ısıcamın bütün özelliklerini koruması sağlanarak imalatı gerçekleşmektedir.

Egepen Jaluzi markalı ısıcam arası zincirli sistem jaluzide, devamlı tozlanan jaluzilerin yerini, uzun yıllar boyunca ilk gün kü görüntüsünü muhafaza eden ve ısıcamın bütün özelliklerini muhafaza ederek ilave ses ve ısı izolasyonu sağlayan bir ürün olarak imalatı gerçekleştirilmektedir.

Zincirli Sistem Çift Cam Arası Jaluzi Ankara

One comment

  1. Merhabalar, Ankara Yenimahalle de bir dairem var. Pimapenleri eskimiş. Yeni pimapen taktırmayı düşünüyorum. Taktırmışken her ne kadar perde de kullansak güneş geçiriyor. O yüzden zincirli jaluzili pimapen modeliniz hakkında bilgi almak istiyorum. İletişime bilgilerimi bıraktım dönüş yaparsanız sevinirim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!