Winsa Volkswagen Kapı Sistemleri

1998 yılında Sabancı Holding tarafından Adapazarı’nda kurulan Winsa’yı 2004 yılında Egepen Deceuninck satın almıştır. Winsa Mekanlarınıza değer katmaya devam ediyor. Yeni nesil kapı, pencere ve panjur üretimlerinde Avrupa standartlarının üzerinde bir kalite yakalamış olması, günümüze kadar yapmış olduğu üretimlere baktığımızda bir tesadüf değildir. Winsa Volkswagen kapı sistemleri ile son zamanlarda özellikle yeni yapıların gözdesi olan firma, dünyanın çeşitli ülkelerine kapı ve pencere ihracatı yapmakta ve dünya genelinde tanınmaktadır.

550’den fazla satış noktası ve 250 bayisiyle başta Türkiye olmak üzere, dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyetlerini sürdüren ülkemizin gururu şirketlerden birisidir.

Winsa Volkswagen Kapı Sistemleri

Yeni nesil kapı sistemlerine baktığımızda, benzer özelliklerine sahip Avrupa ve Amerika üretimi kapılara en iyi alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle su ve hava sızdırmazlık özelliğinin yanı sıra üst düzey ses yalıtımı sağlaması nedeniyle, alternatiflerinin çok daha ilerisinde yer almayı başarmıştır.

Profil kalitesinin mükemmelliğinin yanı sıra birinci sınıf cam ve aksesuarların kullanıldığı kapı sistemi Winsa Dikmen, özellikle daha kullanışlı kapı sistemi arayanlar tarafından en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Ürünün kasa profiline baktığımızda 6 odacıklı, kanat profillerinin ise 5 odacıklı olduğunu görmekteyiz. Isı yalıtımı konusunda benzerlerinin çok daha ötesinde yer alan kapı sistemi, insan sağlığına olumsuz etki yapan gürültü seviyelerini de önemli ölçüde gidermektedir.

 

Winsa Volkswagen Kapı Sistemleri

Kilitleme elemanlarının yine sektörün en iyi malzemeleri arasında yer alması, üst düzey bir güvenlik imkanı da sunmaktadır. Tüm zorlu hava koşullarına karşı maksimum dayanıklılık performansı sergileyen Winsa Volkswagen kapı sistemleri, beklentilerinizin çok üzerinde bir kaliteyle mekanlarınıza şıklık katacak tasarımla imal edilmektedir.

Kolay ve konforlu kullanım sunan ürün, ithal donanımlı profil ve özel tasarım PVC’nin yanı sıra, Winsa Ankara güvencesiyle üretilmektedir.

Çevreci özellikleriyle de öne çıkan ürün, küçük çocukların bulunduğu ortamlarda da rahatlıkla kullanabilmektedir. Yoğun kimyasallar ya da ateşe maruz kalmadığı sürece, sağlık açısından olumsuz hiçbir yanı bulunmamaktadır.

Winsa Volkswagen kapı sistemleri, klasik kapı sistemlerinin tamamını unutturacak özellikle tasarlanıp üretilmekte ve büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Özellikle küçük alanlarda çok daha büyük kolaylıklar sunan ürünün, her ortamda rahatlıkla kullanılması mümkündür.Egepen Ankara olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Telefon numaramızdan bizleri arayabilir, her türlü konuda bizden yardım alabilirsiniz.

One comment

  1. Ankara Mamak da oturuyorum. Evimin pimapenlerini değiştirmek istiyorum ama fiyat ve ödeme şeklinden korkuyorum. Kredi kartına taksit yapıyor musunuz? Winsa Volkswagen kapılarınızda da geçerlimi taksit imkanı?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!