Blog

Winsa Çankaya

Winsa Ankara Çankaya, PVC pencere kapı ve panjur sistemleri ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Ankara’nın tüm bölgelerinde bayilikleri bulunan Winsa Çankaya’da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Egepen Deceuninck bünyesi altında olan ve uzun süredir Türkiye genelinde faaliyetlerine devam eden şirket, şık ve modern tasarıma kavuşmanız için yardımcı olmaktadır. Türkiye çapında bir çok projesi bulunan Winsa, farklı bir yaşam için yenilikler sunmaya devam ediyor. Hem de bunu en uygun fiyatlar ve basit ödeme seçenekleri ile sunuyor. egepenyildiz.com üzerinden ayrıntılar alabilirsiniz.
Winsa 1998 senesinde Sabancı holding çatısı altında kuruldu. 2004 yılında Egepen Deceuninck tarafından satın alındı.İlk başlarda kuruluş bölgesi Adapazarında hizmet veren şirket, kısa süre içinde Türkiye’ye yayılmayı başardı. Fabrikası Kocaelinde bulunan winsa bununla birlikte Winsa Çankaya bölgesinde de bayilik bulundurmaktadır. Bayilik yardımı ile, şirketin tüm hizmetlerinden yararlanma şansına haiz olabilirsiniz. 250’ye yakın üretici bayisi ve 550’den fazla satış noktası ile, Türkiye’nin her bölgesine yayılmıştır. Showroom yapısı ile fark yaratan Winsa, Kurumsal kimliğini her geçen gün daha da sağlamlaştıran adımlar atmaktadır. Satış odaklı olmayan, daha çok satış sonrası hizmetlerinde başarı yakalamayı hedefleyen Winsa, rakiplerinden bir adım öndedir.

Winsa Çankaya

Paralel sürme, katlanır kapı, Sineklik Ankara Çankaya benzer biçimde hizmetler de elde eden firma, üstün performanslı çözüm önerileri sunmaya devam ediyor. Yüksek onay kalite belgesine haiz olan Winsa, yaşama dostu olması ve basit kullanımı ile rakiplerine fark atıyor. Winsa Çankaya Bayi ile Ankara’nın birçok bölgesinde hizmet göstermeye devam ediyor. Müşteri hizmetleri alanında oldukça başarılı olan şirket hakkında detaylı data için siz de bizi takip edebilirsiniz.
Winsa öncü şirket olma iddiası ile piyasaya giriş yapmış olduktan sonra, bu iddiasını kısa süre içinde gerçekleştirdi. Şu an için bir çok firmaya öncülük icra eden firma bununla beraber yönetim yapısı ile de dikkat çekiyor. Egepen Deceuninck bünyesi altında olması, her zaman için artı bir puandır. Türkiye’de bir çok firmaya öncülük eden Winsa hakkında detaylı bilgi almak için siz de bizi takip edebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmetleri bu şekilde alabilirsiniz. Egepen Ankara olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Telefon numaramızdan bizleri arayabilir, her türlü konuda bizden yardım alabilirsiniz.

 

One comment

  1. Ankara Çankaya güvenilir pvc yapan çok nadir bulunur. Egepen Yıldız da bu konuda mağdur etmedi. İşi tam anlamıyla yaparak beni büyük dertten kurtardı.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın