Winsa Çankaya

Winsa Ankara Çankaya

Çankaya Winsa bayisi olarak, kaliteli PVC kapı ve pencere ürün ihtiyaçlarınıza cevap verirken, onarım ve bakım işlemleri gereken pencere ve kapı sistemlerinize yönelik çözümleri de sizlere sunuyoruz. Firmamız hizmet kapsamında sizlerle buluşturduğumuz, sabit, tek ve çift açılımlı PVC pencere ürünlerimiz ile yalıtımlı kullanım koşullarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Kapı sistemlerine yönelik, PVC materyalli sürmeli, içe ve dışa açılımlı modellerimiz ile geniş ürün yelpazesi sunuyoruz. Winsa Ankara Çankaya bayileri, Winsa Çankaya fiyatları hakkında sunduğumuz bilgileri, alt başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Winsa Ankara Çankaya Bayileri

Ankara Çankaya Winsa şubeleri içerisinde olan firmamızla, dekorasyon detaylarınıza uygun ve farklı profil renkleri ile tercih sağlayabileceğiniz PVC pencere ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.  Sunduğumuz PVC pencere ürünlerimiz hakkında bilgileri ise şu şekilde sıralarız:

 • Tek açılımlı PVC pencere, pencere menteşeleri etrafında pencere kolunun döndürülmesi işlemi ile tek fonksiyonlu açılım sağlanan modelimizdir.
 • Çift Açılımlı PVC pencere, tek açılım fonksiyonunu ve aynı zamanda üstten açılarak havalandırma yapılabilme fonksiyonunu içeren pencere modelimizdir.
 • Çift kanatlı PCV pencere, iki kanata sahip olan ve kanatları sırayla sağ ve sol taraflara geniş açıda açılabilen pencere modelimizdir.
 • PVC balkon kapısı, Tek açılımlı olarak tasarlanan ve kol tasarımı içeride yer alan kapı modelimizdir.
 • PVC dışa açılımlı kapı, PVC kapı kanatlarının dışa açılımının sağlandığı ve tek kanatlı kapı modelimizdir.
 • PVC çift kanatlı dışa açılımlı kapı, çift kanat ile tasarlanan ve teras, bahçe bölümlerinde tercih edilen kapı modelimizdir.

Winsa Çankaya olarak, sunduğumuz farklı tip ürünler ile geniş metrekareli iç mekan, geniş metrekareli dış mekan ve küçük metrekareli iç mekanlar için uygun ürün kullanım koşulları sağlayabilirsiniz. İç ortam genişliğinin az olması halinde dışa açılan ve tek kanatlı pencere modellerine, ürün yelpazemizden ulaşabilirsiniz. Bizler farklı dekor ayrıntılarına ve çalışma fonksiyonlarına sahip PVC pencere ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla, geniş yelpazemiz ile hizmet sunuyoruz.

Winsa Çankaya
Winsa Ankara Çankaya Bayileri

Winsa Çankaya Fiyatları

Çankaya Winsa ücretleri, bakım ve onarım işlemleri için ve PVC kapı, pencere ürün satışı işlemleri için belirlenir. Firmamız ürün ve bakım işlemleri için uyguladığımız fiyat seçeneklerini belirleyen faktörleri ise şu şekilde sıralarız:

 • Tamir işlemlerinin uygulanacağı PVC pencere ve kapı adetleri,
 • Onarım alanı ölçütü,
 • Ürün fonksiyonları,
 • PVC kapı ve pencere sistemleri yalıtım özellikleri, uzum ömürlü kullanım koşulları,
 • PVC pencere ve kapı tasarımlarına ilişkin renk seçimleri,
 • PVC kapı ve pencere uygulama alan ölçüsü, profil özellikleri ve uygulama adedi,
 • PVC kapı ve pencere tasarımları dayanıklılığı ve ürün çeşidi seçimleri, faktörleri fiyatlarımızı belirleyen ayrıntılardır.

PVC, pimapen kapı bakım, onarım, ürün satışı hizmetleri sunduğumuz Winsa Çankaya firmamız ile aklınızda yer alan pencere ve kapı sistemleri modellerine ulaşabilir, müşteri odaklı hizmet koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!