Pimapen Tamiri Ankara Batıkent

Egepen Batıkent genelinde pvc kapı ve pencerelerinizi en uygun fiyata tamir ediyoruz. Eskimiş ahşap veya pvc kapı ve pencereleri yenileriyle değiştiriyoruz. Yeni binalarınız için  pvc kapı ve  pencereleri  tecrübeli  ustalarımızla  montajını gerçekleştiriyoruz.

– Kapı veya pencere kapanmıyor.
– Rüzgar estiğinde pencereden veya kapıdan ses geliyor.
– Kapı veya pencere kolu çalışmıyor.
– Hırsızlığa karşı ve güvenlik için kilit takılmasını istiyorum.
– Çok güneş geliyor panjur yaptırmak istiyorum.
– Balkonumu kapatmak istiyorum.
– Sinekten böcekten bıktım kapı ve pencerelere sineklik yaptırmak istiyorum.
– Her yağmurda pencerenin altından su geliyor.
Değerli müşterilerimiz yukarıdaki gibi bir sıkıntınız varsa bizi arayın. Özenli işçilikle ve en ucuz fiyata sorununuzu çözelim.

Pimapen Tamiri Ankara Batıkent

Pimapen Tamiri Ankara olarak marka farketmeden bütün pvc pencere kapı ve cam balkonların tamiratını yapmaktayız Pimapen Tamiri Ankara Batıkent pvc pencere kapı ve cam balkonların tamiratını yapmaktayız. Egepen Ankara Pencere Tamiri – Panjur Tamiri – Kapı Tamiri servislerimizle hizmetinizdeyiz.Ankaranın her yerine keşif ve montaj ekibimiz mevcuttur.

 

One comment

  1. Selamlar, Ankara Batıkent de oturduğum dairemin camlarından yağmur yağdığı zamanlarda pencerenin altından su geliyor. Bunun üstesinden birtek güvendiğim firma olan egepen gelir. Kredi kartına da taksit yapıyormuşsunuz. Randevu için iletişime geçmenizi temenni ederim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın