Neden PVC Pencere ve Kapı?

PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar.

PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir. Aşağıdaki tabloda da görüldüğü gibi, alüminyum, PVC ve ahşap için termal yalıtım katsayılarını karşılaştırmaktadır. Bu katsayı ne kadar düşükse, enerji performansı o ölçüde yüksektir.

Pencere ve kapıların yalıtım değerleri

Egepen Deceuninck Egepen PVC Pencere Sistemleri, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında mükemmel bir denge kurar. Tüm pvc pencere ve kapı sistemleri termal ve akustik yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve evrensel renklere sahip doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle, kısacası üstün kalitesi ile yaşam alanınıza farklı bir dokunuş sağlar. Uzun vadede size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırımdır.

 

Neden PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

PVC Pencere ve Kapılar, Az Bakım Gerektirir

Egepen Deceuninck, mekanlarınıza tarz ve değer kazandırmak için geniş yelpazede Egepen PVC Kapı Sistemleri seçeneği sunar. Az bakım gerektiren, rengi solmayan ve dayanıklı bir pencere, yıllarca sürecek olan şık ve estetik bir görünüm kazandırır. PVC pencere ve kapıların bakımı kolay ve zahmetsizdir.

PVC Pencere ve Kapılar, Ses Yalıtımı Sağlar

Günümüzün gürültülü ortamlarında, bir evin akustik yalıtımı büyük önem taşımaktadır. Egepen Ankara PVC Pencere ve Kapıları, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan fabrikada çekilen 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırmaktadırlar. Ayrıca, PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Egepen Deceuninck ürünlerinin çok bölmeli yapısı, sistemi yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

 

One comment

  1. Merhabalar, dededen kalma eski bir evimiz var. Cam ve balkon kapıları eski usul aleminyumdan yapilma. Kışları soğuk hava geçiriyor terliyor kapı ve pencereler. Egepenin bu konuda çok sağlam bir marka olduğunu duydum. Ankara da da varmı diye araştırırken iletişim bilgisinden adres alıp ofislerine gittim. Gayet güler yüzlü insanlar. Benimle birlikle bir ekip gönderip ölçü aldılar ve fiyat verdiler. Beklediğimden daha uygun bir fiyat söylediler. Hemen kabul ettim ve ödemeyi kredi kartımla 12 taksit şeklinde odedim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!