Kusursuz Ses ve Isı Yalıtımı: Egepen Deceuninck Legend Sistemi

Türkiye’nin öncü PVC üreticisi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemi, ift Rosenheim Laboratuvarı tarafından test edildi. Sonuçlar, Legend Sistemi’nin ısı ve ses yalıtımında kusursuz olduğunu ortaya koydu.
Türkiye’nin öncü PVC markası Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Egepen Legend PVC Kapı Sistemleri, uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. 1966 yılında yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran ift Rosenheim, Legend Sistemi’ni test etti. Sonuçlara göre, Legend ısı iletkenlik katsayısı, Uf; 0.92 W/m2K olarak belgelendi.
Testte bir doğramada, U pencere değerinin çalışması da IFT Rosenheim tarafından hesaplanarak raporlandı. Buna göre, Legend Sistemi’nin bir doğrama için U pencere değeri; 0.78 W/m2K olarak tespit edildi.
Egepen Deceuninck Legend Sistemi

Sonuçlara göre 76 mm genişliğe, 5 odacıklı kanat yapısına sahip olan Legend Sistemi, Türkiye’deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Egepen Legend PVC Pencere Sistemleri, bu özelliklerinin yanı sıra, şık ve mimari tasarımları ile mekanların dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor.

Legend, Türkiye’deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz Egepen Ses ve Isı Yalıtımı sağlayan Egepen Legend Sistemi, bu özelliklerinin yanı sıra, şık ve mimari tasarımları ile mekânların dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor.

 

 

2 comments

  1. egepen legend kaya gibi, ses ve soğuk geçirmez teşekkürler egepen 🙂

  2. Merhabalar, egepenin kalitesini yıllardır duyuyorum ve yakın zamanda deneyimleme fırsatım oldu. Evimin pimapenlerini egepenin ısı ve ses yalıtımlı ürünlerini taktırdım. Tabiri caizse gram ses ve hava girişi bulunmamakta. Tesekkurler egepen

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!