Jaluzi ile Kazancınız

  • Sıradan cam yerine Egepen jaluzi kullanılması durumunda ödenen ek bedel, sağlanan enerji tasarrufu ile 1-2​ yıl içerisinde geri döner.
  • Egepen Jaluzi kullanılması durumunda ek bir perde sistemi vb sisteme ihtiyaç duyulmayacağı için temizlik maliyetinde ciddi kazanç sağlar.
  • Çift Cam Arası Jaluzi ünitelerinde Low- E cam uygulamalarıyla  kış aylarında soğuğun, yaz aylarında aşırı sıcağın girmesini engelleyerek ısıtma / soğutma maliyetinin azaltılmasına katkıda bulunulur.Çift cam arası jaluzi Egepen showroom ‘da sizleri bekliyor
Egepen Ankara Jaluzi

 

Örnek Maliyet Hesabı

Normal ölçülerde yapılmış 3+1 dairede ortalama 10 – 15 m² Isıcam Sistemleri Ankara kullanılmaktadır. Bu dairelerde 20 – 25 m² arası perde kullanılmaktadır. Bu dairenin perdemasrafı 5 birimdir.

Aynı dairede çift cam arası jaluzi uygulanacak alan cam boyutu kadardır yani 10 – 15 m². Bu dairenin Çift Cam Arası Jaluzi Ankara uygulama maliyeti 7 birimdir.

Perdenin yıl boyunca yıkanma ( deterjan maliyeti, su maliyeti, elektrik maliyeti )  ütüleme v.b. maliyetlerini 1 birim olarak ele alırsak perde ile çift cam arası jaluzi maliyeti 1 ya da 2 Yılda eşitlenmiş olmaktadır.

Sonraki yıllarda perdenin yıkanma, ütüleme ve yıpranma gibi maliyetleri devam ederken, çift cam arası jaluzinin maliyeti olmamaktadır ve yaklaşık 25 sene sorunsuz kullanılabilmektedir.

20 sene önce takılmış olan ve müşterilerimizin hala sorunsuz olarak kullanmakta olduğu çift cam arası jaluzi uygulamalarımız bulunmaktadır.

 

One comment

  1. blank

    Merhabalar Sincan da esnaf lokantası dükkanım var. Dükkanımın cam kısımlarında perde bulunmakta. Yiyecek sektöründe olduğumuz için perdeleri sürekli yıkama durumundayız. Egepen deceuninck markasının jaluzili modeli tam bize göre. Dükkanın tam adresi için iletişime numara bıraktım. İletişime geçerseniz sevinirim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!