Egepen Yenimahalle

Son zamanlarda artan barajlar, dünyada yaşanan küresel ısınma gibi etkenler arttıkça hava durumları da sürekli değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlikler; hiç deniz olmayan veya denize çok uzak olan yerlerde nem oranının yükselmesi, havada sürekli toz bulutunun dolanması gibi olabiliyor. Bu gibi doğal olaylardan kurtulmak için sürekli olarak pencereleri kapalı tutmak yetmeyebiliyor. Ev içerisindeki hava sirkülasyonunu sağlamak için Egepen Yenimahalle hizmetinizde. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz Egepen, sizlere birçok hizmet sunmaktadır. Balkonunuzda güvenle oturmak, içerinin sıcaklığını ve zeminin sağlığını korumak için Egepen Cam Balkon Sistemlerini tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf kalitede malzeme ile hazırlanan ürünler, eviniz ve işyeriniz için en doğru biçimde monte edilmektedir.

Egepen PVC Pencere Sistemleri

Özellikle son yıllarda yapılan konutlarda biraz da olsa pencere ve cam sistemlerine dikkat edilmektedir. Diğer malzemelere göre PVC Pencere sistemleri, dışarıdaki toz ve sıcaklığı evin içine almadığı gibi evin içerisindeki sıcaklığı dışarı göndermez. Ayrıca tüm bunları yaparken de ev veya işyerindeki havanın temizlenmesi için gereken sirkülasyonu sağlar. İşte en iyi malzemelerden üretilen ve Egepen Yenimahalle aracılığı ile ulaşabileceğiniz PVC Pencere sistemleri, taleplerinize göre değişkenlik gösterebiliyor. Dilerseniz sürgülü cam balkon sistemleri, dilerseniz PVC pencere sistemleri ve dilerseniz de Legend PVC kapı sistemleri ni tercih edebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ekibi ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Egepen Yenimahalle

Egepen Isı ve Ses Yalıtımlı Camlar

Egepen Ankara, günümüzde artan trafikten dolayı artık evlerde ve işyerlerinde sessiz, huzurlu bir şekilde oturmak neredeyse imkansız oluyor. Özellikle işyerlerinde daha verimli çalışabilmek için sessiz ve sakin bir ortam olması şart oluyor. Egepen Ankara Yenimahalle, ses yalıtımlı camlar sayesinde artık dışarıdaki rahatsız edici sesleri almayacaksınız. Yalnızca çok yüksek sesler hariç olmak üzere korna, bağırtı ve hayvan sesleri gibi sesler içeriye girmeyecektir. Isı yalıtımı ise kış aylarında yakıttan ciddi anlamda tasarruf etmek ve ortamdaki ısıyı maksimum seviyeye çıkarmak için gereklidir. Daha fazla doğalgaz kullanarak ısının dışarıya gitmesini engelleyemez, dışarıdaki soğuk havanın içeriye girmesine mani olamazsınız.

One comment

  1. Ankara Yenimahalle deki bir firmanın gece bekçiliğini yapıyorum. Bu nedenle de uyku ihtiyacımı gündüz gidermek durumundayım. Evim ana cadde üzerinde olduğu için gündüzleri korna seslerinden uyuyamıyorum. İnternette araştırma yaparken egepen ürünlerinin ses yalıtımı özelliği olduğunu öğrendim. Hemen kendileri ile irtibata geçip fiyat teklifi aldim. Gelip incelediler ve çok uygun bir fiyat teklif ettiler. Anlaşma sağlandıktan sonra gelip pencerelerimi değiştirdiler ses neredeyse yok denecek kadar azaldı. Artık uykum bölünmeden uyuyabiliyorum. Teşekkürler egepen yıldız mühendislik.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın