Blog

Egepen Yaşamkent

Herhangi bir neden dolayı evini yenilemek isteyen kişiler ilk olarak pencere ve kapılardan başlıyorlar. Çünkü bir evi gösteren en büyük etken pencere ve kapılar oluyor. Siz de eğer evinizi yenilemek gerek ısı gerekse ses yalıtımlı yani ısıcamlı pencere, kapı istiyorsanız Egepen Yaşamkent 7 gün 24 saat hizmetinizde. Sadece beyaz değil birçok çeşit renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu süre zarfında Egepen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hızlı bir şekilde seçiminizi yaparak çok kısa sürede ürünleri evinizde hazır bulabilirsiniz. Aynı şekilde işyerleri için de PVC kapı ve pencere tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra cam oda seçenekleri ile ofisleriniz gece bile gündüz gibi olabilir.

Egepen Yaşamkent Cam Balkon

Egepen Cam balkon sistemleri; daha çok balkonlarda tercih edilse de aslında evin ve işyerinin birçok alanında kullanılabilir. Son zamanlarda artan cam balkon sistemleri artık teraslarda ve hatta terasların çatılarında da kullanılmaya başladı. Bunun en büyük örneğini en üst kattaki binalarda görebilirsiniz. Üst ve yan kısımlar komple camlarla kaplı, terasa giriş kapıları ise sürmeli sistemlerle donatılmış durumdadır. Egepen Yaşamkent cam balkon sistemleri ihtiyacınız olan aydınlığı sizlere sunmakla beraber en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına vade farksız 12 ay taksitle satışını gerçekleştiriyor. Siz kararınızı verdikten sonra geriye kalan sürede yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp uzman işçiliğin tadını çıkartmak oluyor.

Egepen Yaşamkent

Egepen Yaşamkent Sürmeli Sistemler

Sürmeli sistemler adı verilen sürgülü kapı ve pencereler, günümüzde milyonlarca ev ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Bu sistemlerin en büyük avantajı ses ve ısı yalıtımlı olmasıdır. Eğer isterseniz normal bir sürmeli sistem yerine ısı ve ses yalıtımlı sürmeli sistem tercih edebilir, rahatlığa kavuşabilirsiniz. Egepen Ankara Yaşamkent ses ve ısı yalıtımlı Isıcam Sistemleri, beraberinde birçok avantajı da getirmektedir. Ses yalıtımı ise evin ve işyerinin içi daha sessiz olurken ısı yalıtımı ile kışın daha sıcak yazın daha serin bir ortam sizleri beklemektedir. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz Egepen Yaşamkent, sizlere bir telefon kadar yakın. Hemen görüşme sağlayarak en kısa sürede tüm işlemleri bitirebilirsiniz.

 

One comment

  1. Merhabalar Ankara Yaşamkent de bir teras katta oturuyorum. Kış aylarında terasimi kullanmak istiyorum. Ayrıca kışın teras büyük olduğundan ısınma sorunu da yaşıyorum. Normal pimapen taktirip yaz aylarında balkonu öldürmek istemedim. Egepen deceuninck firmasının sürmeli cam ürünlerinin olduğunu duydum. Fiyat olarak gayet uygun ürünleri kaliteli faturalarımda da düşük fiyatları görmeye başladım. Teşekkürler egepen deceuninck.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın