Egepen Yaşamkent

Yaşamkent Ankara Egepen

Egepen Ankara Yaşamkent bayi olarak, Ankara Yaşamkent’te PVC kapı ve pencere sistemleri, cam balkon sistemleri, sürmeli PVC sistemleri ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sağlayarak, hizmet sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile avantajlı koşulları birleştirerek, ideal PVC kapı ve pencere sistemleri uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Egepen Yaşamkent PVC Sistemleri Nelerdir?

 

Egepen Ankara Yaşamkent bayisi olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik ürün yelpazemizde yer verdiğimiz PVC sistemlerimizi şu şekilde sıralarız:

  • Zen Uno cam balkon sistemi: 8 farklı renk seçeneğiyle uyguladığımız, geniş açılı manzara görüşü olanağı sağlayan, su, rüzgar yalıtımlı cam balkon sistemimiz.
  • PVC sürme kapı ve pencere sistemi: Sürme kanat profillerine sahip olan ve 3 odacıklı profil tasarımı ile üretilmiş, , 20, 24, 30 mm kalınlık ölçülerinde cam montajı koşullarını destekleyen ve TP conta kullanım özelliği sayesinde ısı, yağmur yalıtımı sağlayan sürme sistemimiz.
  • Zendow PVC pencere sistemi: Uf değeri, 1,3 W/m2K olma özelliği ile yüksek ısı yalıtımı sağlayan, % 100 geri dönüştürülebilir materyal özelliğine sahip, 70 mm profil genişliği ile dayanıklı kullanım koşullarını destekleyen PVC pencere sistemimiz.
  • Legend PVC sürme sistem: 52 mm kalınlık ölçüsünde cam montajına uyumlu, ısı, ses, hava yalıtımlı, TS EN 12608-1 B sınıfı özelliğine sahip üretimi ile kolay kullanım fonksiyonlarını destekleyen PVC sürme sistemimiz.

Egepen Çayyolu Farklı özelliklere sahip farklı ölçü kriterlerine sahip alanlara uygulanabilen geniş PVC pencere ve kapı seçeneklerimiz ile her mevsim izolasyon koşulları sağlayacağınız iç mekan alanları yaratmanız amacıyla hizmet sunuyoruz.

Egepen Yaşamkent
Egepen Ankara Yaşamkent

Egepen Yaşamkent Dekorasyona Uyumlu PVC Sistemler

 

Egepen Ankara bayileri arasında yer alan şubemiz ile dekorasyona uyumlu ve şık tasarımlı Egepen PVC sistemleri olarak sunduğumuz ürünleri şu şekilde sıralarız:

  • Legend, kapı ve pencere sistemleri,
  • Zen Uno cam balkon sistemleri,
  • Zendow sürme, kapı ve pencere sistemleri,
  • Vertex cam balkon sistemi,
  • HS76 PVC sürme sistemi, dekorasyon ile tam uyumlu özelliklerde sunduğumuz PVC sistemlerimizdir.

Sizde aklınızda yer alan ve geniş manzara görüş açısı sağlayan PVC sistemlere Yaşamkent Egepen bayi hizmet detaylarımız ile ulaşıp, farklı renkte profil seçme özelliğinden yararlanarak iç mekan dekorlarınıza en uygun PVC sistemlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!