Blog

Egepen Öveçler

Egepen Öveçler

Yaz aylarının gelmesi ile beraber iklim şartları oldukça değişiklik göstermeye başlıyor. Özellikle temmuz ve ağustos aylarında olan sıcaklık, evin içinde yaşanmayı oldukça güç kılıyor. Bulunduğunuz yer Ankara gibi yazları oldukça sıcak ve kurak, kışları ise son derece soğuk ve yağmurlu ise bunun tek çaresi Egepen Öveçler oluyor. Burada dikkat etmeniz gereken noktalardan biri şudur. Egepen Öveçler, diğer firmalar gibi nefes almayan camlar, pencereler veya cam balkon sistemleri değil aksine kapalı durduğu halde sürekli sirkülasyon yapan ürünler üretmektedir. Alanında uzman kadrosu ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Egepen Öveçler Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemlerinin önemini, yalnızca kullanan kişiler bilir. Mevsim yaz ise balkonda akşam saatleri dışında oturmak neredeyse imkansızdır. Sürekli kızdıran güneş, balkona hatta evin içine kadar nüfus etmektedir. Bu yüzden sizlere hizmet vermekte olan Egepen Ankara Öveçler, istediğiniz özelliklerde olan cam balkon sistemlerini sizlere sunmaktadır. Bu cam balkon sistemleri ister dışa doğru açılan yüksek katlardaki balkonlar isterseniz de standart katlamalı açılan balkonlar olsun. Birinci sınıf kalitede malzeme, birinci sınıf işçilik ve yılların getirdiği tecrübe sayesinde tüm işlemleriniz çok kısa sürede teslim edilir.

PVC Pencere Sistemleri

Bulunduğunuz evin konumu, cephesi, mutfağı veya zemini her ne kadar önemli ise pencereleri de bir o kadar önemlidir. Evin kapalı kaldığı saatler dahil sürekli hava alışverişi yapması, içerideki sıcaklığı dışarı vermemesi yahut dışarıdaki sıcaklığı da içeriye almaması oldukça önem arz eder. Bu yüzden en kaliteli PVC Pencere sistemlerini tercih etmek gerekir. Egepen Öveçler ile bu gibi sorunlar ortadan kalkmakla beraber faturalarda da büyük derecede tasarruf yapmanızı sağlar.

Kış ayları geldiğinde evde klima, doğalgaz, ufo veya merkezi sistem gibi çeşitli ısınma sistemlerini kullanırız. Bu sistemleri daha az çalıştırıp daha çok verim almaya ne dersiniz? Egepen Öveçler bu konuda da sizlere yardımcı oluyor ve ısı yalıtımlı camlar ile faturalardaki bol sıfırlı rakamlardan sizleri kurtarıyor. Isı yalıtımlı camlar özel olarak üretilmekte olup en uygun fiyat garantisi ve 12 ay taksit imkanı ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın