Egepen Dikmen

Ankara gibi büyükşehirler; orada yaşayan kişiler için birçok konuda avantaj sağlasa da bazı konularda dezavantaj sağlayabiliyorlar. Örneğin PVC pencere konusunda birçok kez sorun yaşayan kişi bulunmaktadır. Bunun nedeni ise şehir büyük olduğundan dolayı merdiven altı değil de işinin ehli bir firma bulmanın zor olmasıdır. Ankara’nın ilçesinden biri olan Dikmen, bazı noktalara uzak olduğundan dolayı PVC kapı ve pencere sektöründe sağlam bir firma bulmada güçlük çekmektedir. Egepen Dikmen Yıldız Mühendislik sizlerin bu konuda imdadına yetişiyor ve alanında uzman ekibi aracılığı ile tüm PVC ürünlerinin gerek siparişi gerekse montajını hatasız bir şekilde hallediyor. Egepen Yıldız Mühendislik, en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına tam 12 ay taksit imkânını siz değerli Ankara halkana sunmaktadır.

Egepen Dikmen Ankara

PVC sektörü ülkemizde aslında oldukça eski bir sektördür. Eski zamanlara bakıldığında PVC konusunda birçok kişi sorun ve sıkıntı yaşamıştır. Aslında bu sorunların ve sıkıntıların temelinde ilk olarak sağlam ve kaliteli bir malzeme olamaması, ikinci olarak da hatasız ve doğru montaj yapılamaması yatıyordu. Ancak artık Egepen Dikmen sizlerle beraber. PVC sektöründe yılların getirdiği tecrübe, bilgi birikimi ve sağlam iş ortakları sayesinde tüm PVC işleriniz güvenle teslim edilmektedir. Egepen Yıldız Mühendislik dışarıdan bakıldığında sıradan bir firma olarak görülebilir. Ancak isminden de anlayabileceğiniz gibi Egepen Yıldız bir Mühendisliktir ve tüm işlemleriniz çizimler doğrultusunda yapılmaktadır.

Egepen Dikmen

Egepen Deceuninck Nedir?

PVC sektöründeki en önde gelen markalardan bir tanesi Deceuninck oluyor. Deceuninck firmasının merkezi Belçika’dır. Belçika kurulmuş ve sırayla PVC sektörünün en önde gelen isimlerini bünyesine dahil ederek bir dünya devi haline gelmiştir. Sadece Egepen değil Pimapen ve Winsa Dikmen de yine Deceuninck bünyesinde barınmaktadır. Egepen Deceuninck markasının Egepen Ankara yetkili satıcısı ise Egepen Yıldız Mühendislik olmaktadır. Yıldız Mühendislik Ankara’nın her yerine hizmet verdiği gibi Dikmen’e de 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. En uygun fiyat garantisinin yanı sıra Egepen Dikmen, kredi kartına da 12 aya vatan taksit imkânı sunmaktadır.

Egepen PVC Pencere Sistemleri

PVC pencere sistemlerine bakıldığında birçok farklı firmada sözde kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Ancak dikkat ettiğinizde PVC Pencere Sistemlerinin öyle bir düzeneğinin olması gerekiyor ki pencereler kapalı kaldığında bile sorunsuz bir şekilde hava dolaşımı yapabilsin. Egepen Dikmen Yıldız Mühendislik sizlere Egepen Deceuninck markasının en kaliteli PVC pencere sistemlerini sunmaktadır. Egepen PVC pencere sistemlerinde kullanılan malzemelerin kalitesine bakıldığında alüminyum karışımı olan PVC ürünler temin edilmiştir. Egepen Ankara Dikmen, alanında uzman çalışan kadrosu ve mühendislik alanında edindiği bilgi birikimi sayesinde hatasız ve kusursuz bir işçilik sunmaktadır. Egepen Dikmen her şeyden önce yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak çalışma sergilemektedir. Bundan dolayı bakıldığında sizlerin üzerine düşen tek şey arkanıza yaslanıp yeni Egepen PVC pencere sistemlerinin keyfini sürmek olacaktır.

Egepen Ankara Dikmen

Egepen Dikmen Çelik Kedi Sinekliği

Günümüz şartlarında bakıldığında hemen hemen herkes evinde çeşitli hayvanlar beslemektedir. Evcil hayvanlar arasında evde beslenilme konusunda en popüler canlı olan kediler, muhteşem sevimliliktedir. Ancak dikkat ederseniz kediler oldukça hareketli ve yaramaz canlılardır. Kedilerin geninde sürekli olarak yüksek yerlerde durma, dışarıyı seyir etme vardır. Bundan dolayı evde kedi besleyen kişiler balkonlara, camlara ve pencerelere oldukça dikkat etmek zorundalardır.

Bu alanda düşünüldüğünde evlerde sineklik kullanmak mantıklı bir çözüm oluyor ancak kediler standart sineklikleri basit bir şekilde yırtabiliyor ve hatta koparabiliyorlar. Egepen Dikmen sizlere bu konuda büyük bir farkındalık yaratıyor ve çelik kedi sinekliği gibi muhteşem bir ürün ile karşınıza geliyor. Egepen Çelik Kedi Sinekliği, tamamen kedilerin ev içerisinde güvenle dolaşmasını sağlamanın yarı sıra sizlerin de içinizin rahat etmesini düşünmektedir. Çelik kedi sinekliği isminden de anlayabileceğiniz gibi tamamen çelikten yapılmış olup herhangi bir yaslanma veya pati darbesine karşı dayanıklıdır. Bu sayede kedileriniz cam ve pencere kenarlarında durabilir, dışarıyı seyir edebilir. Egepen Yıldız Mühendislik çelik kedi sinekliğini en uygun fiyat garantisi ile her boy ve ölçüde sizlere sunmaktadır. Ayrıca yapacağınız tüm alışverişlerde, kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı da sunuyor. Kedilerinizin güvenliği için çelik kedi sinekliği her eve şart.

Egepen Dikmen Cam Balkon Sistemleri

Özellikle kış ayları geldiğinde balkonlara oturmak neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Havaların soğuk ve karlı olması, yaz akşamlarında sürülen balkon keyfinin yarım kalmasına neden olmaktadır. Keza yine yaz aylarında da gündüz vakti balkonda oturmak, güneşten dolayı mümkün olmamaktadır.

Yeni aldığınız ve taşındığınız evde eğer Cam Balkon Dikmen yoksa büyük bir kayıp içerisindesiniz demektir. Egepen Dikmen Ankara Yıldız Mühendislik önderliğinde, birinci sınıf kalitede malzemeden üretilen cam balkon sistemleri, yaz kış fark etmeksizin balkon keyfi sürmeniz için gereken her şeyi sizleri sunmaktadır. PVC sektörünün en eski markalarından biri olan Deceuninck firmasının Ankara yetkili bayisi olan Egepen Yıldız Mühendislik; egepen, Pimapen Dikmen ve winsa markalarının yetkili servisidir. En uygun fiyat garantisi ile sahip olabileceğiniz Egepen Cam Balkon Sistemleri, her boy ve ölçüde özel olarak üretilebilmektedir.

Egepen Ankara Dikmen

Egepen Ses ve Isı Yalıtımı

Ankara’nın iklim şartlarını hemen hemen herkes bilir. Yazları sıcak ve kurak; kışları ise karlı ve ayazlı geçmektedir. Bundan dolayı ev içerisinde ısınmakta ferahlamakta neredeyse imkânsızdır. Ancak ev içerisinde Egepen Isı Yalıtımı var ise gerek faturalardan tasarruf edebilir gerekse kışın daha kolay ısınabilir yazın ise ferahlayabilirsiniz. Isı yalıtımı bulunmayan camlar, içerideki sıcaklığı olduğu gibi dışarıya gönderir ve dışarıdaki sıcaklığı da içeride alır. Ancak Egepen Dikmen ısı yalıtımı sayesinde bunlar ortadan kalkıyor ve büyük ölçüde tasarruf sizleri bekliyor. Isı yalıtımında olduğu gibi bir ev veya işyeri için Egepen Ses Yalıtımı da büyük oranda önem taşımaktadır. Ankara gibi nüfus yoğunluğu çok fazla olan şehirlerde, gürültü olmazsa olmazlar arasındadır. Bu durumdan kurtulmak ve evlerde rahatça oturmak, işyerlerinde daha sessiz veya verimli çalışmak için ses yalıtımı yaptırmak gereklidir. Ses yalıtımı yaptırmak için inşaata girmenize gerek kalmıyor. Egepen Dikmen sayesinde sadece pencere sistemlerine değişiklik yaparak muhteşem sessizliğe kavuşabilirsiniz. Egepen Yıldız Mühendislik ses yalıtımlı camlar sayesinde dışarıda gürültünün veya seslerin içeriye girişini büyük oranda engelleyebilirsiniz.

Ses Yalıtımlı Cam yaptırdığınız zaman bilinenlerin aksine içeride boğuk bir hava oluşmak. Halk arasında kulaktan dolma bilgiler arasında sürekli olarak içerinin boğuk bir havaya sahip olduğu, çok fazla toz oluştuğu gibi bilgiler mevcuttur. Ancak Egepen Yıldız Mühendislik gibi işinin ehli bir firma tarafından, en önemlisi de birinci sınıf kalitede üretilen malzemelerden ses yalıtımlı cam satın aldığınızda içerideki hava sürekli olarak sirkülasyon yapar. Bu da demek oluyor ki ses yalıtımının kesinlikle dezavantajı bulunmamaktadır. Egepen Yıldız Mühendislik bünyesinde birçok çalışan barındırmaktadır. Tüm şirket çalışanlar A’dan Z’ye sadece müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Yıldız Mühendislik, tüm Ankara’da olduğu gibi Dikmende de hizmet vermektedir. Egepen Dikmen ile iletişime geçmek için telefon numarasını ayabilirsiniz. 7 gün 24 saat bir telefon ile hizmet alabilirsiniz.

 

 

One comment

  1. Selamün aleyküm Dikmen’de bir eğlence mekanim var. Camlarını sürme sistem yaptırmaya karar verdim. Birkaç işletme sahibi arkadaşım egepen deceuninck in sürme sistemlerini önerdi. İletişime geçtim gelip gayet güler yüzlü ve işini bilen insanlar hızlı şekilde halledip gittiler. Kredi kartına da taksit yaptılar. Herkese tavsiye ederim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!