Blog

Egepen Dikmen

Egepen Dikmen

Yaz aylarının gelmesi, aslında tadilat döneminin de başlaması demektir. Evlerde tadilat döneminde yaz aylarının tercih edilmesi gerek ustaların kolay çalışılması gerekse inşaatın daha hızlı bitmesi anlamına gelir. Günümüzde yeni yapılan konutların bir çoğunda cam balkon ve PVC pencere sistemleri kullanılmaktadır. Lakin sıfır konut olsa bile yine bir kısmında bu gibi yeni teknoloji sistemler kullanılmıyor, alan veya kiralayan kişiler sıfırdan taktırmak istiyor. Egepen Dikmen bu konuda başınızın ağrımasını istemiyor ve birinci sınıf kalitede malzeme, birinci sınıf işçilik ile tüm cam balkon ve PVC pencere sistemleri gibi işlemlerinizi çok kısa sürede çözüme kavuşturuyor.

Egepen Dikmen Sürme Sistemleri

Sürme sistemleri denildiğinde aklınıza çok farklı şeyler gelebilir. Daha basit bir dille anlatmak gerekir ise sürme sistemleri; odalardan balkona açılan kapılardaki raylı sistem denebilir. Bu sistemler evlerin ve özellikle işyerlerin bir çoğunda kullanılır. Kapıların oluşturduğu gereksiz alanı ortadan kaldırmak, daha pratik iş yapmak için Egepen Dikmen sürme sistemler tercih edilmelidir. Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Deceuninck, Dikmen’de Egepen ile buluşuyor. Bu durumda size kalan tek şey bir telefon ile ulaşarak arkanıza yaslanmaktır. Sürme sistemlerin özellikle iş yerlerinde tercih edilmesinin nedeni, odalar arası geçişlerde veya teraslara çıkılmada kullanılmaktadır. Bunların haricinde çeşitli AVM’lerde de sürme sistemler tercih edilebiliyor.

Egepen Dikmen Sürme Sistemler

Sürme sistemlerin kendi içerisinde çeşitli artıları vardır. Standart kapı kullanılan yerlerde kapıların ses çıkarması, sürekli yağlama gerektirmesi ve gereksiz alan kaplaması hoş olmayabiliyor. Sürme sistemlerin kullanımı daha basit, daha pratik ve kârlıdır. Bu durumda sadece kapı değil pencerelerde de sürme sistemler tercih edilmelidir. Özellikle kadınların temizlik yaparken pencerelere çıkması hayati risk taşırken, Egepen Dikmen sürme sistemlerde böyle bir durum söz konu olmayabilir. Daha basit ve risksiz temizlikler için sürme pencere sistemleri kullanılmalıdır. Ayrıca tüm işlemleriniz için yapmanız gereken tek şey Egepen Dikmen’e bir telefon etmek. Geri kalan kısımda alanında uzman ekip ölçüleri alıyor, isteklerinizi değerlendiriyor ve işe koyuluyor. Ödeme kısmında ise kredi kartına tam 12 ay taksit imkanı da sizleri bekliyor.

1 Yorum

  1. Selamün aleyküm Dikmen’de bir eğlence mekanim var. Camlarını sürme sistem yaptırmaya karar verdim. Birkaç işletme sahibi arkadaşım egepen deceuninck in sürme sistemlerini önerdi. İletişime geçtim gelip gayet güler yüzlü ve işini bilen insanlar hızlı şekilde halledip gittiler. Kredi kartına da taksit yaptılar. Herkese tavsiye ederim.

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın