Egepen Mamak

Mamak Ankara Egepen

Egepen Ankara Mamak bayi olarak bizler, Egepen PVC sistemleri ile hem fonksiyonel kullanım öğelelerini hem de dekorasyon ile uyumlu şık görünüm özelliklerini sağlayacağınız seçenekler ile sizleri buluşturuyoruz. Farklı cam ölçülerinde uygulama sağlanabilen, ısı, ses ve rüzgar izolasyonlu Egepen Zendow, Legend, Zen Uno cam balkon sistemi, Vertex cam balkon ve HS76 sürme PVC sistemlerimize ürün yelpazemizde yer veriyoruz.

Egepen Mamak PVC Pencere, Kapı Sistemleri Uygulamaları

 

Egepen Ankara Mamak bayisi olarak sizlere sunduğumuz PVC kapı ve pencere sistemlerimizi şu şekilde sıralarız:

  • Egepen Zendow PVC kapı sistemi: Isı yalıtımlı, 70 mm profil genişlikli ve 5 odacıklı tasarıma sahip, ses yalıtımlı ve uzun ömürlü kullanımı destekleyen PVC kapı sistemimizdir.
  • Egepen Legend Pencere sistemi: 80 milimetre oturma genişliği ölçüsünde, EN12608-1 profil standardına uygun şekilde üretilmiş ısı, ses, rüzgar izolasyonu sağlayan PVC pencere sistemimizdir.
  • Zen Uno PVC cam balkon sistemi: Eşikli ve eşiksiz tasarım ile uygulama sağladığımız, 45.2 mm temperli cam mekanizma uygulanma özellikli, ısı ve yüksek performansta ses yalıtımı sağlayan cam balkon sistemimizdir.
  • Vertex cam balkon sistemi: 3 farklı renk seçeneğine sahip, manzara görüş genişliği açısından ödün vermeyen, gizli su tahliye kanallı ve ısı izolasyonlu cam balkon sistemimizdir.
  • HS76 sürme PVC sistem: Büyük ölçülü cam uygulaması için olanak sağlayan, TS EN 12608-1 A sınıfı üretim tasarıma sahip, ısı, ses, rüzgar izolasyonunu destekleyen ve farklı renk seçeneklerinde uyguladığımız, sürme PVC modelimizdir.
Mamak Ankara Egepen
Egepen Mamak

Egepen Mamak PVC Pencere Fiyatları

 

Egepen Ankara bayii arasında yer alan Mamak şubesi olarak bizler, metretül ölçümlerine bağlı olarak PVC uygulama fiyatları belirlemeleri sağlarız. Sizler için müşteri odaklı koşullar ile sunduğumuz fiyatlarımızda, PVC profillerinin metretül cinsinden ölçülen PVC uygulama alanı ölçülerine göre belirlenmiş şekilleri üzerinden fiyat ayarlamaları sağlarız.

Mamak Egepen bayisi olarak bizler geniş ürün yelpazesinden yapacağınız seçimlere bağlı olarak,  dekorasyona uyumlu profil rengi seçeneklerinde PVC uygulamalar için sizlere, deneyimli hizmet koşulları sunuyoruz. Dilediğiniz model ile PVC tercihlerinizi yaparken, akustik ses yalıtımları sayesinde iç mekanlarda yoğun trafik gürültüsünden korunmazı için gerekli koşulları destekliyoruz.

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!