Blog

Egepen Mamak

Geniş bir balkonunuz varsa, burada en çok ne istersiniz? Kışın en soğuk havalarda bile balkonunuzda kahvaltı yapmak, yazın en sıcak havalarda ise öğle saatinde kahve içmek. Bunların hepsi kulağa hoş geliyor ancak Egepen Mamak cam balkon sistemleri olmadan maalesef bunlar mümkün değildir. Cam balkon sistemlerini yaptırdığınızda perde kullanımı oldukça zor olmaktadır. Bunun için sizlere, Çift Cam Arası Jaluzi kullanmayı sunsak, ne dersiniz? Hem içeriden hem dışarıdan muhteşem bir görüntü oluşturan, içeri kısımda yer kaplamayan ve perde gibi yıkanma ihtiyacı olmayan jaluziler artık cam balkon sistemlerinde hem de çift cam arasında! Siz de hemen Egepen Mamak ile iletişime geçin, bu fırsatları kaçırmayın.

Egepen Mamak Cam Oda

Camoda Ankara sistemleri özellikle müstakil evlerde çokça tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise müstakil evlerin bahçe katlarında genellikle veranda bulunur. Bu veranda içerisinden bahçeye çıkışlarda en sağlıklı sistem camoda sistemleridir. Egepen Mamak camoda sistemleri en uygun fiyat garantisi ve birinci sınıf işçilik ile sizleri bekliyor. Bunların dışında eğer kapalı bir yüzme havuzunuz var ise bahçeye açılan kısımda neden bir camoda olmasın? Ayrıca bunun ısı ve ses yalıtımlı, bir de Egepen jaluzili olduğunu düşünün. Evet, cam oda sistemlerinde çift cam arası jaluzi imkanı sizleri beklemektedir. Egepen Mamak aracılığı ile elde edebileceğiniz bu ürünler, hızlı kurulum ile çok kısa bir sürede hazır hale getirilmektedir.

Egepen Mamak

Egepen Ankara Mamak Cam Balkon

Ankara’da ve ülkenin çoğu yerinde yeni yapılan konutların en üst katlarında genellikle teras olmaktadır. Terasın en büyük avantajı geniş, ferah ve ayrı bir oda gibi olması fakat dezavantajı ise kapalı olmadığı süre pek kullanılamıyor olmasıdır. Bu sorunun önüne geçmek için sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren Egepen Ankara Mamak, cam balkon sistemleri ile ısı ve ses yalıtımlı özel malzemeler sunuyor. Ayrıca terasınızın üzeri açık ise dilerseniz üst kısmı da birinci sınıf kalitede camlarla kaplayarak gece yıldızları seyir edebilirsiniz. Bu muhteşem anları kaçırmamak ve en uygun fiyat garantisi ile sahip olmak isterseniz, Egepen Mamak bir telefon uzağınızda.

 

 

One comment

  1. Emekli olunca memleketim olan Ankara Mamağa taşındım. Kendime bir müstakil ev yaptım. Yapmisken en iyisi olsun ama fiyatı da uygun olsun istedim. Bir kaç eş dost tavsiyesi üzerine Ankara Mamak da bulunan egepen deceuninck firması ile iletişime geçtim. Gelip ölçü aldılar fiyatları gayet uygun ve kredi kartına taksit yapabileceklerini söylediler. Anlaştık uzman ekip ve mühendisleri gelip hızlıca taktılar dışarıdan ne bir hava ne bir ses geliyor. Herkese öneririm.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın