Egepen Maltepe

Maltepe Ankara Egepen

Egepen Ankara Maltepe bayi olarak, izolasyon özelliklerine sahip cam balkon sistemleri ve PVC kapı, pencere sistemleri ürünlerinde Egepen kalitesi kapsamında PVC sistemleri sizlere sunarak, ideal montaj koşullarını gerçekleştiriyoruz.

Egepen Ankara Maltepe Legend Ve Zendow PVC Pencere Fiyatları

 

Egepen Ankara Maltepe bayisi olarak Legend ve Zendow PVC pencere sistemlerimizin fiyatları hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

  • Legend ve Zendow PVC pencere fiyatlarımızın belirlemelerini metretül ölçülerine bağlı olarak sağlarız.
  • Metretül ölçülerini ise PVC pencere sistemi uygulanacak olan alanın yükseklik ve en uzunluğu değerlerine bağlı olarak belirleriz.
  • Legend ve Zendow PVC pencere sistemleri modellerimizden hangisinin tercihinin sağlandığı fiyat kriterlerimizi belirler.
  • Montaj işleminde kullanılan ek aparatlar ve PVC doğrama renginin seçimi ile ideal fiyat bilgilerini hesaplarız.

Sizler için sunduğumuz Legend PVC pencere sistemlerimiz, ısı, ses, rüzgar yalıtımı özellikleri taşımalarının yanında, EN12608-1 profil standardına uygun olarak üretilen PVC tasarımlarıdır. Legend PVC pencere sistemlerimize, 24, 30, 36 ve 52 mm kalınlıkta cam uygulamaları sağlarız. Egepen Çankaya, aynı koşullarda ısı yalıtımı, akustik ses yalıtımı koşullarına sahip olan Zendow PVC pencere sistemlerimiz ile kolay temizlenebilme ve az bakım ile uzun ömürlü kullanım sağlama koşullarını destekleriz.

Egepen Maltepe
Maltepe Ankara Egepen

Egepen Ankara Maltepe HS76 PVC Sürme Sistemi

 

Egepen Ankara bayileri arasında yer alan Maltepe şubemiz ile sizlere sunduğumuz HS76 PVC sürme sistemimizin özelliklerini şu şekilde sıralarız:

  • 4, 20, 24, 30, 36, 44 mm kalınlıkta cam montajı sağlama,
  • 8 odacıklı kasa tasarımı ile dayanıklılık,
  • TS EN 12608-1 A sınıfı üretim özelliği ile yüksek ısı, ses, rüzgar yalıtımı,
  • Uf: 1,2 W/m2K ısı iletkenliği kat sayısına bağlı iç mekanlarda ısı kaybını önlemeye bağlı enerji tasarrufunu destekleme,
  • 175 mm PVC doğrama kasası genişliği ölçüsü,
  • Geniş manzara görüş açısı sağlama detaylarını HS76 PVC sürme sistemimizin özellikleri olarak sıralarız.

Maltepe Egepen bayi olarak bizler sizlere yönelik sunduğumuz geniş PVC sistem ürünleri yelpazemiz ve cam balkon uygulamalarımız ile farklı renkte doğrama çeşitleri ile tasarlanan ürünlere ulaşmanız ve müşteri odaklı montaj uygulamalarından yararlanmanız amacıyla hizmet sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!