Egepen Legend Sürme

Egepen Legend Sürme Sistemleri Kapı ve Pencere Sistemi ile ses ve hava yalıtımında üst düzey bir performans sunuyor. Kışın soğuk, yazın sıcak havadan üst düzey koruma elde eden Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi’nin öne çıkan en önemli özellikleri ise estetik tasarım ve kullanıcılara sunduğu basit kullanım.

Sürme Kapı ve Pencere sistemini tercih etmek için bir çok sebebiniz var;

Egepen Ankara Legend Sürme

Egepen Ankara Yüksek performansı, güçlü izolasyonu ve çok basit kullanımı ile mekânlara maksimum fayda sağlayan Egepen Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, 76 mm genişliğe, 5 odacıklı kanat yapısına haizdir. Diğer sürme sistemlerine bakılırsa çok daha iyi hava sızdırmazlığına haiz olma iddiasınıtaşıyan Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi’nde 52 mm kalınlığına kadar cam kullanılabilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle alternatif dekorasyon imkânları sunan seri, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında bir denge kurmaktadır.Egepen Legend Sürme fiyatları için bizimle iletişime geçiniz

 

 

 

 

One comment

  1. Merhabalar, Ankara’da cafe işletiyorum. Cafemin cam kısımlarını egepenin legend sistemi ndeki sürdürülebilir camlarından taktırmak istiyorum. Fiyat için cafeme misafir etmek isterim. İletişime adresi bıraktım gelirseniz sevinirim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!