Egepen Keçiören

Keçiören Ankara Egepen

Egepen Ankara Keçiören bayisi olarak bizler, farklı tasarım detaylarına sahip şık ve çok fonksiyonlu kullanım özelliklerinde Egepen PVC kapı, pencere sistemleri ve cam balkon sistemlerini sizler ile buluşturuyoruz. PVC sistemlerinizin montaj aşamalarında sizler için müşteri odaklı hizmet sunuyoruz.

Egepen Keçiören Vertex Cam Balkon Sistemi

 

Egepen Ankara Keçiören bayisi olarak bizler, Egepen Vertex cam balkon ürünümüz ile sizlere avantajlı kullanım koşulları sağlarız. Egepen Vertex cam balkon ürünümüzün özellikleri:

  • 3 farklı renk seçeneği tercihi ile evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlama koşullarını desteklemesi,
  • Dekorasyon ile görsel açıdan bütünlük sağlama,
  • Gizli su tahliye kanalı ile yağmur suyunu tahliye etme,
  • Beyaz, eloksal ve titan gibi trend renk seçeneklerinde uygulanabilme,
  • Çocuk emniyetine sahip olma,
  • Temperli cam montajı uygulama koşullarına bağlı olarak, darbe dayanıklılığına sahip olma,
  • 32 mm çapında çift rulmanlı tekerlek kullanımı ile kolay açılıp kapanma, kolay temizlenme,
  • Isı, rüzgar ve ses yalıtımı sağlama, şeklinde sıralanırlar.

Egepen Pursaklar, avantajlı kullanım özellikleri sunan Vertex cam balkon ürünümüze ek olarak Lgend, Zendow ve Zen Uno kapı ve pencere sistemlerimiz hizmet detaylarımız kapsamında ulaşabilir, ürünlerimizi yakından inceleyerek aklınızda yer alan modele ulaşabilirsiniz.

Keçiören Ankara Egepen bayi
Keçiören Egepen

Egepen Keçiören PVC Pencere Uygulama

 

Egepen Ankara bayileri arasında yer alan şubemiz ile Egepen PVC pencere uygulamalarımızda, metretül cinsinden aldığımız ölçülere uygun montaj koşulları sağlarız. PVC uygulanacak alanın en ve boy cinsinden alınan ölçülerine en uygun PVC profil ölçüsünü belirleyip, bu ölçülerde ısı ve ses yalıtımlı PVC’lerin montaj işlemlerini, deneyimli koşullar ile sağlarız.

PVC montajı yapılacak olan alanın uzunluk ve en genişliği ölçüleri üzerinden metretül ölçüsünü hesaplamanın ardından seçeceğiniz Egepen PVC ürününün kasa ve cam elamanlarını ideal oranlarda ayarlarız. Metretül ölçüsüne uygun şekilde yapılan montaj ve tercih edilen renk seçeneğinden montajı sağlanan profiller ile dekorasyona uyumlu ve uzun ömürlü PVC sistemlerini yaşam alanlarınıza uygularız. Keçiören Egepen bayi olarak bizler, metretül cinsinden yapılan ölçümlere ve tercih edilen Zen Uno, Legend, Vertex, Zendow serisi PVC sistem seçeneklerine bağlı olarak fiyat belirlemelerimizi sizlere sunarız.

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!