Blog

Egepen Keçiören

Egepen Ankara’nın hatta Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Keçiören, yüzbinlerce vatandaşa ev sahipliği yapmaktadır. Nüfus kalabalık olduğu için sürekli gürültü, ses ve egzoz dumanı eksik olmuyor. Hal böyle olunca evlerde rahatça oturmak, işyerlerinde daha verimli çalışmakta neredeyse imkansız hale geliyor. Bu durumların önüne geçmek için yapılması gereken ilk şey ses yalıtımlı pencere ve kapıdır. Bunun için ise en ideal firma Egepen Keçiören oluyor. Egepen Keçiören, yıllardır olduğu gibi bugün de işyerleri, ev ve atölyelere hizmet vermektedir. Çift cam ve özel teknoloji sayesinde yüksek oranda yalıtım yapabilen, özel olarak üretilen ses yalıtımlı pencereler ile daha verimli çalışabilir, evlerde daha az gürültü ve ses ile oturabilirsiniz.

Egepen Keçiören Kepenk Sistemleri

Yaşanılan şehir büyük olunca, hırsızlık gibi olaylar da eksik olmuyor. Buna önlem almak için evlerde alarm sistemi kullanılabilir ancak gerek maliyeti gerekse evin konumu neticesinde bu da pek iyi bir çözüm olmayabiliyor. Egepen Keçiören PVC kepenk sistemleri sayesinde hem eviniz için bir önlem almış, hem de ısı yalıtımına destek vermiş oluyorsunuz. Egepen kepenk sistemleri, özel olarak üretilen ve birinci sınıf malzemeden yapılan otomatik bir üründür. Bu ürün sayesinde sadece güvenlik önlemi değil ısı yalıtımı için de bir destek almış oluyorsunuz. Hemen hemen her renk ve modelde bulunan Egepen Kepenk Sistemlerini incelemek ve sahip olmak için bir telefon yeterlidir.

Egepen Keçiören

Egepen Keçiören Dekor Lambri

Evinizin iç ve dış görünümüne ne kadar önem veriyorsunuz? Egepen Keçiören Egepen Dekor Lambri modelleri ile eviniz daha farklı bir havaya bürünebilir. Dekor lambriler, her boy, renk ve çeşitte bulunduğu gibi her otama ayak uydurabilir. Duvarlarda oluklu lambri denilen ürün ile sadece dekor değil aynı zamanda bir yalıtım da yapmış oluyorsunuz. Özel olarak üretilen dekor lambriler, üretim esnasında yalıtım malzemesi olarak da kullanılıyor. Egepen Ankara Keçiören ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Karar verme süresinde uzman ekibin yardımı sayesinde en doğru ve sağlıklı seçimi yapabilir, evinizin iç de dış görünümüne ayrı bir hava katabilirsiniz.

 

 

 

1 Yorum

  1. Selamün aleyküm Keçiören de memurluk yapıyorum. Birinci katta bir evim var. Gündüzleri işte olduğum için birçok kez evime hırsız girdi. Bu nedenle camlarıma kepenk düşünürken internete egepen deceuninck markasının kepenk sistemi olduğunu duydum. Egepen deceuninck markasının güvenirliğini kanıtlamış olması sebebiyle iletişime geçtim. Kredi kartına da 12 taksit yapabileceklerini söylediler. Pazar günü gelip kurulumu yaptılar. Gayet memnun kaldım. Herkese egepen deceuninck öneririm.

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın