Egepen Isı ve Ses Yalıtımı – Enerji Tasarrufu – Egepen Ankara

Egepen Deceuninck ısı ve ses yalıtımında iddialı serileri ile yaşadığınız mekanların kalitesini arttırmaya kararlıyız.
Yapılan araştırmalar göstermiştirki ev ve çalışma ortamlarımızda kullanılan enerjinin %80’i ısıtma-soğutma amaçlı kullanılmaktadır ve yine yapılan araştırmalarda bu enerjinin %28’i kapı ve pencerelerden uçup gitmektedir.Egepen Dikmen bayisi olarak, Egepen PVC Kapı Pencere Sistemleri ile mekanlarınıza hem estetik bir dokunuş yapmak hem de ısı tasarrufuyla bütçelerinizi rahatlatmak için buradayız.
Isı yalıtımının yanında ses izolasyonu açısındanda maximum performans sağlayan pvc pencere kapı sistemleriyle dışarıdaki sesin dışarıda kalmasını sağlıyoruz.Doğru cam ve doğrama kombinasyonları , doğru uygulama ile birleştiğinde istemediğiniz ısı,nem ve ses dışarı kalacak, konforunuz ve keyfiniz hep yerinde olacak.
Zengin renk kartelası ile her zevke dokunabilen Egepen Ankara Pvc ürünlerimizle tanışmak için sizi Çankaya’da bulunan showroomumuza bekliyoruz

 

Egepen Isı ve Ses Yalıtımı

 

 

 

One comment

  1. Selamün aleyküm, bir arkadaş tavsiyesi üzerine egepen deceuninck markasının ısı ve ses yalıtımlı ürünlerini evimde kullanmaya başladım. Cadde üstünde oturmama rağmen korna ve araç sesleri minimum seviyeye indi. Ayrıca faturalarımda da gözle görülecek derecede değişim mevcut. Herkese öneririm işlerini gayet iyi şekilde yapıyorlar.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!