Blog

Egepen Hoşdere

Evlerde, işyerlerinde veya herhangi bir binada belirli süre zarflarında çeşitli tadilatlar yapmak gerekir. Bu çalışmalar genellikler kış aylarında yakıttan tasarruf etmek veya yenilemek amaçlı olmaktadır. Ancak Ankara gibi büyük şehirlerde, yaptığı işin arkadaşında duran bir firma bulmak biraz zor olabiliyor. Egepen Yıldız Mühendislik, dünyaca ünlü Deceuninck markasının Ankara yetkili servisliğini yapmakla beraber artık Hoşdere’de de hizmet vermektedir. Egepen Hoşdere sizlere bir evin veya işyerinin ihtiyacından fazlasını sunmaktadır. Ayrıca tüm bunları en uygun fiyat garantisinin yanı sıra kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı ile yapmaktadır. Tüm PVC ürünlerin yanı sıra alüminyum ürünleri de bulabileceğiniz Egepen Hoşdere, alanında uzman çalışan kadrosu ve yılların getirdiği tecrübe ile hatasız bir işçilik çıkarmaktadır.

Egepen Hoşdere PVC Pencere

Pencereler şüphesiz ki bir evin veya işyerinin en önemli demirbaş malzemeleri arasında yer almaktadır. İçerinin sıcaklığını kontrol etmenin yanı sıra sağlıklı bir hava solumak için Egepen PVC pencere sistemleri gereklidir. Egepen Hoşdere aracılığı ile sahip olabileceğiniz PVC pencere sistemleri, birinci sınıf kalitede malzemeden üretilmiş olup ısı ve ses yalıtımlı olarak tercih edilebilir. Isı ve ses yalıtımlı bir ev daha sessiz ve huzurlu olmaktadır. Ayrıca ısı yalıtımı yapılan evlerde kış aylarındaki faturalarda tasarruf etmek kaçınılmazdır. Egepen PVC pencere sistemlerine sahip olmak için hemen Egepen Hoşdere ile iletişime geçebilirsiniz.

Egepen Hoşdere

Egepen Hoşdere Cam Balkon Sistemleri

Kış aylarında özellikle akşam vakitlerinde balkonda oturmak, kar yağışını izleyerek günün yorgunluğunu ve stresini atmak muhteşem bir duygudur. Ancak Egepen Cam Balkon Sistemleri olmadan bu duyguyu yaşamak neredeyse imkânsızdır. Egepen Ankara Hoşdere sayesinde, en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına 12 ay taksit imkânı ile cam balkon sistemleri ayağınıza kadar geliyor. Birinci sınıf kalitede malzemeden üretilen cam balkon sistemleri, yaz kış fark etmeksizin balkonunuzu kullanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca sürekli kar ve yağmur düşen balkonların zeminleri aşınır iken cam balkon ekstra bir masraf etmenizi de önler. Egepen Hoşdere her zaman olduğu gibi bugün de 7 gün 24 saat hizmetinizde sizleri beklemektedir.

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın