Blog

Egepen Gölbaşı

Kış ayları geldiğinde masraflar neredeyse 4’e katlanıyor. Ankara Gölbaşında çoğunlukla ısınma sistemleri olarak doğalgaz, soba ve merkezi sistem kullanılıyor. Özellikle evlerde doğalgaz kullanan kişiler aylık yüzlerce lira fatura ödeyebiliyor. Bu durumun önüne geçmeyi hiç düşündünüz mü? Egepen Gölbaşı ile artık yüzlerce hatta binlerce fatura ödemeye son. Isı yalıtımcı pencereler ve camlar sayesinde; kombiler en alt düzeyde çalışsa bile içerideki sıcaklık dışarıya gitmeyeceği için evin sıcaklığı gayet iyi olacaktır. Ayrıca bakıldığı zaman sadece evler değil işyerleri de aynı şekilde ısı yalıtımlı Isıcam Sinerji kullanabilir. İşyerlerinde çoğunlukla ısınma için klima kullanılırken, yalıtım olmadığı zaman sıcaklık doğrudan dışarı çıkar. Bu da yine kış aylarında ekstra masraf demektir.

Egepen Gölbaşı Isı Yalıtımlı Camlar

Gerek işyerlerinde gerekse evlerde olsun ısı yalıtımlı camlar olmak zorundadır. Sadece kışın ısınırken değil yazın klima açıldığında içerideki soğuk hava anında uçar. Bunun da nedeni aynı şekilde yalıtımsız camlardan kaynaklanır. Klima; ısınma sistemlerine göre daha fazla elektrik harcar. Bu da yine ay sonunda gelecek olan faturaya yansır. Egepen Gölbaşı ile artık faturaları düşünmeye gerek kalmayacak, yazın en sıcak aylarında bile son ayarla klima açabileceksiniz. Egepen Dikmen Alanında profesyonel ekip ile görüşme sağladığınızda en doğru ölçü ve ürün bilgisini saatler içerisinde alabilir, çok kısa bir sürede ısı yalıtımlı camlar ile buluşabilirsiniz.

Egepen Gölbaşı
Egepen Gölbaşı

Egepen Gölbaşı ile Ofisler Daha Sessiz

Ofis ortamında çalışanlar çok iyi bilirler. Ayrı departman ve masada olan kişiler, birbirlerinin seslerini duyduklarında çalışma verimleri oldukça düşer. Verilen molalar dışında hararetli bir çalışma içerisine giren kişiler maalesef doğru sonuçlar çıkartamayabilir. Bu yüzden Egepen Ankara Gölbaşı ile iş birliği yapabilir, ses yalıtımlı cam oda sistemi kullanabilirsiniz. Ofiste ayrılacak olan cam odalar, çalışan kişilere en sağlıklı ortamı sunacaktır. Yine bakıldığında kafe gibi kalabalık ortamlarda dışarıya açılan balkon kapılarında Çift Kanat Açılım Seçenekleri PVC kapılar kullanılabilir. Bunun en büyük artısı ses yalıtımlı kapılar olmasıdır. İçeride sigarasız alanda oturan müşteriler ile açık alanda oturan müşteriler, birbirlerinin seslerinden rahatsızlık duymayabilir. Egepen Gölbaşı ile işyerleriniz daha sessiz, daha huzurlu.

 

 

1 Yorum

  1. Merhabalar, Ankara Gölbaşında bir yazılım ofisi açtım. Ofis bölmelerini camla yapmak istiyorum. Ses ve ısı yalıtımlı camlarınız dikkatimi çekti. Fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın