Egepen Eryaman

İşyerlerinde güvenlik sistemleri olarak kullanılan kameralar, elbette çok büyük iş çıkarmaktadır. Ancak kapı güvenliği için bu tarz sistemlerin yanında kepenk sistemi kullanmak çok büyük derecede önem taşır. Sadece işyeri güvenliği için değil evlerin güvenliği, görselliği ve güneş ışıklarından korunması için de kepenk kullanılabilir. Egepen Eryaman storbox panjur ile artık içiniz daha rahat, işyeriniz daha güvenli. Isı yalıtımlı malzeme ile özel olarak üretilen Egepen storbox panjurlar, sadece işyerlerinde değil son zamanlarda evlerde de sıkça kullanılmaktadır. Hatta evlerde kapılarda değil özellikle pencerelerde yarım açık bırakılarak kullanıldığında zararlı güneş ışınlarından sizleri korur, evin ısınmasını da engeller. Egepen Eryaman’a ulaşmak ve storbox panjur sipariş etmek sadece bir telefon kadar uzağınızda.

Egepen Eryaman PVC Pencere Sistemleri

Pencerelerde eski zamanlardaki gibi ahşap kullanımlar artık kalmadı. Ahşap pencereler gün geçtikçe oluşan yağmur, kar, rüzgar ve güneş ışıklarından dolayı hızlı bir şekilde çatlama, parçalanma ve hatta camların kırılmasına neden olabilir. Egepen Eryaman PVC pencere sistemleri tüm bunlara karşı dayanıklılığın yanı sıra dilerseniz birçok çeşit renk seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Bu sayede eğer ahşap bir görüntü istiyorsanız bunu yakalayabilir, zevkle kullanabilirsiniz. Egepen PVC pencere sistemleri isteğe göre ısıcamlı bir şekilde monte edilebilir. Bu sayede ses ve ısı yalıtımı da yaptırmış olup ay sonu gelen faturalardan tasarruf etmiş olabilirsiniz.

Egepen Eryaman

Egepen Eryaman Sürme Sistemleri

Egepen Ankara Sürme sistemleri son zamanlarda yeni yapılan konutlarda Amerikan cam olarak kullanıma sunulmaktadır. Özellikle yüksek katlı dairelerde manzaranın kapanmaması için yapılan sürmeli sistemler, boydan boya camlarla kaplıdır. Müstakil evlerde ise bahçeye açılan kapıların büyük bir çoğunluğu yine sürmeli sistem olarak kullanılır. Egepen Ankara Eryaman aracılığı ile temin edebileceğiniz sürmeli sistemler, çok kısa bir sürede hazırlanıp monte edilmektedir. Ayrıca en uygun fiyat garantisi de sunan Egepen kredi kartına vade farksız 12 ay taksit imkanı da sunmaktadır. Dilerseniz ısı ve ses yalıtımlı olarak alabileceğiniz sürme sistemleri, içerisinde bulunduğunuz odanın sıcaklığını koruyarak rahat etmenize, ses yalıtımı sayesinde de gürültülerden büyük oranda kurtulmaya neden olacaktır.

 

 

 

One comment

  1. Merhabalar, Ankara’da ki evime 2018yılında egepen deceuninck markasının ürünlerini taktırdım. Pimapenlerim çok sağlam ve kaliteli. Evde ufak çocuklar olması sebebiyle kapıların bir iki tanesi kapanmamaya başladı. Birkaç firmadan teklif aldım çok uçuk fiyatlar söyleyince aklıma egepen geldi ve iletişime geçtim. Uygun fiyat ve hızlı şekilde sorunumu çözdüler. Üstekik kredi kartına 12 taksit yaptılar.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın