Egepen Demetevler

Demetevler Egepen

Egepen Ankara Demetevler bayi olarak, Egepen PVC sistemlerinin uygulamaları ve Egepen doğa dostu PVC pencere, kapı ve cam balkon sistemleri ürünleri sizlere ulaştırılma alanlarında deneyimli hizmet sunuyoruz.

Egepen Ankara Demetevler Legend PVC Pencere Sistemleri

 

Egepen Ankara Demetevler bayisi olarak Egepen ürün yelpazemizde yer alan Legend PVC pencere sistemimiz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

  • Egepen Legend PVC pencere sistemi, statik hesaplama değerine bağlı olarak rüzgar oranının fazla olduğu cephelerde kullanıma uygun özellik taşır.
  • Isı ve akustik ses izolasyonlarına sahip olup, iç mekanlarda enerji tasarrufunu destekler.
  • 6 odacıklı ve 3 contalı PVC doğrama tasarımına sahiptir.
  • EN12608-1 profil standardına uygun olarak üretilmesi sebebiyle, uzun ömürlü kullanım ve yüzde yüz geri dönüştürülebilir materyalden üretilme özelliği taşır.
  • 80 milimetre oturma genişliği ölçüsünde doğrama tasarımı ile 52 mm kalınlığa kadar cam montajına elverişlidir.
  • Kolay temizlenebilir ve az bakım gerektirir.

Egepen Yenimahalle Bayi, olarak aklınızda yer alan ideal PVC sistemlerine ürün yelpazemizden ulaşmanız ve müşteri odaklı koşullarda PVC sistem montajlarını gerçekleştirmeniz amacıyla sizlere güvenilir hizmet detaylarımızı sunuyoruz.

Egepen Demetevler bayi
Demetevler Egepen

Egepen Ankara Demetevler Cam Balkon Çeşitleri

 

Egepen Ankara bayileri arasında yer alan şubemiz ile cam balkon sistemleri kapsamında sunduğumuz Egepen ürünleri:

  • Görsel bütünlük sağlama özelliği, 8 farklı renk seçeneği ve temperli cam tasarımı ile oluşturulan Zen Uno cam balkon sistemi,
  • 3 farklı renk seçeneği, yağmur suyunu engelleme özelliği ve geniş manzara görüşü sağlama fonksiyonu ile tasarlanan Vertex cam balkon sistemi, şeklinde sıralanırlar.

Zen Uno cam balkon sistemlerimizde, rüzgar ve toz etkilerinin iç mekanlara girmesini engelleme özelliğinden faydalanırken, alüminyum kapak profili tasarımı sayesinde uzun ömürlü ve solmalara karşı dayanıklı kullanım koşullarından faydalanırsınız. Vertex cam balkon sistemlerimiz ile çocuk emniyeti kullanımı ve kilit sistemi özelliği sayesinde güvenlikli alanlar yaratırsınız.

Demetevler Egepen bayi olarak bizler, sizlere sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz ile her mevsim izolasyon koşullarından yararlanabileceğiniz cam oda ve iç mekan alanları yaratmanız amacıyla deneyimli hizmet koşulları sunuyoruz.

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!