Egepen Deceuninck’ten Kusursuz Yeni Bir Seri; Legend

Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden Egepen Deceuninck‘in yeni serisi Legend, en zorlu hava koşullarında bile pencere ve kapılarda etkin ses ve ısı yalıtımı sağlıyor. Minimum bakım ile yüksek ısı yalıtımı sunan Egepen Legend Sürme Sistemleri, doğadan esinlendiği 14 farklı renk seçeneği ile mekânların mimarisi ve dekorasyonuyla uyum içinde olmasını sağlıyor

Sert geçen kışlar için kapı ve pencerelerde ısı yalıtımından maksimum fayda sağlamak gerekiyor. Önceliğini her zaman yalıtım ve konfora veren Egepen Deceuninck, kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Egepen Legend PVC Kapı Sistemleri ile hem mekânın dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkânı sunuyor.

Egepen Legend Serisi

Yüksek performans kriterleri göz önünde bulundurularak üretilen Egepen Legend Serisi 80 mm genişliği, 6 odacıklı yapısı ve 3 contalı 3’lü cam uygulaması ile kusursuz yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandı. En uygun yapı taşlarının bir araya getirilmesiyle oluşan seri aynı zamanda tüm mekânları sağlıklı tutan, hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunuyor. Kurşun kullanılmadan üretilen, çevreye duyarlı ve en önemlisi sağlıklı bir yaşam alanı oluşturan Legend Serisi, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında bir denge kuruyor. Egepen Legend PVC Pencere Sistemleri, mekânların uyum içinde olması için doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneğiyle de evlerin havasını değiştiriyor. Egepen Ankara Deceuninck’in tüm pencere ve kapı sistemleri üstün yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve üstün kalitesi ile yaşam alanlarına farklı bir dokunuş getiriyor.

One comment

  1. Merhabalar, Ankara da bahçeli müstakil bir evim var. Reklamlarda gördüm egepen deceuninck legend serisini. İnternette araştırırken sitenize denk geldim. 12 farkli renk var demişsiniz, bu renkler nelerdir? Fiyat nedir? Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!