Blog

Egepen Çubuk

Ankara’nın bilindik ilçelerinden biri olan Çubuk, ortalama nüfus yoğunluğu ile bilinmektedir. Burada bulunan konutların bir kısmı müstakil evlerden oluşurken bir kısmı da toplu konutlardan oluşmaktadır. Bunun bir önemi yok ancak oturduğunuz evde balkon var ise Cam Balkon Ankara sistemi olmazsa olmazlar arasında. Yeni yapılan konutlar da dahil olmak üzere çoğu konutta maalesef ki cam balkon sistemleri yapılmamaktadır. Fakat Egepen Çubuk ile artık bu sorun ortadan kalkıyor, yerine ısı ve ses yalıtımlı cam balkon sistemleri geliyor. En uygun fiyat garantisi ve usta işçilik ile satın alabileceğiniz cam balkon sistemleri, dört mevsimde de bir ev için şarttır. Egepen Çubuk ile iletişime geçmek için bir telefon yeterli olacaktır.

Egepen Çubuk PVC Kapı Sistemleri

Ev içerisinde kullanılan kapıların büyük bir çoğunluğu Amerikan kapı olarak tabir edilenlerden oluşmaktadır. Ancak bu kapılara banyo ve tuvalet yani lavabo kapıları dahil değildir. Banyolarda kullanılan kapıların öyle bir yapıya sahip olması gereklidir ki; nem oluştuğunda çürüme yapmayacak, kapı kapalı bile olsa içerideki havayı çevirebilecektir. Bunun için ise Egepen Çubuk biçilmiş kaftan oluyor. Egepen Çubuk ile iletişim kurmak için aradığınızda PVC kapı yapılacak olan yerin ölçüleri alınır. Bu sürede siz seçiminizi yaptığınızda geriye kalan tek şey arkanıza yaslanıp birinci sınıf kalitedeki PVC kapıların montajını izlemek oluyor. Alanında uzman ekip, sadece saatler içerisinde kapılarınızın montajını yaparak keyif sürmenize müsaade ediyor.

Egepen Çubuk

Egepen Çubuk PVC Sürme Sistemleri

PVC Sürme sistemleri Ankara denildiğinde her ne kadar balkon ve bahçe kapıları akla gelse de aslında bir ev ve işyeri içerisinde her alanda kullanılabilir. Özellikle odalardan balkona çıkılan kapılarda tercih edilen PVC sürme sistemleri, Egepen Ankara Çubuk aracılığı ile kolaylıkla monte edilebilir. İsteğe göre düzenlenebilen ısı ve ses yalıtımı sayesinde içerideki ısı korunur; dışarıdan gelen sesler engellenir ve PVC sürme sistemlerinin özel yapısı sayesinde hava sirkülasyonu sağlanır. Tüm bunlara en uygun fiyat garantisi ile sahip olmak, kısa sürede taktırmak ve çeşitli renk kombinasyonundan birini seçmek için hemen Egepen Çubuk ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

One comment

  1. Öncelikle selamlar. Ankara Çubuk’da gecekondum var. Camları eski aleminyum
    camlardan. Pimapen taktırmak istiyorum. Kredi kartına 12 ay taksit yapıyormuşsunuz. Fiyat teklifi alabilir miyim?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın