Egepen Conta

Egepen PVC Kapı ve Pencere Sistemleri dayanıklı olması, uzun bir süre boyunca kullanılabiliyor olması, bakımının oldukça kolay olması ve ekonomik açıdan da her bütçeye uygun olmasından dolayı en çok tercih edilen sistemlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Günümüzde en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olan Egepen Deceuninck, Türkiye’nin her şehrinde bulunan bayileri ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Evinizin izolasyonu konusunda son teknolojik ürünleri kullanılmasından dolayı müşteri memnuniyeti oranımız oldukça yüksektir. Ses kirliği, toz, soğuk ve sıcak hava gibi evinize zarar veren faktörler konusunda yalıtım sağlamak için sistemlerimizi kullanmanız size pek çok konuda yarar sağlayacaktır. Özellikle ısı yalıtımını bu şekilde yapmanız durumunda ekonomik olarak da oldukça yüksek miktarda bir kar elde edebilirsiniz. Günümüzde evinizi ısıtmak için kullandığımız doğal gaz, soba ve klima gibi ürünler oldukça masraflıdır. Egepen Ankara masraflarınızı en aza indirmek için evinizin yalıtımını iyi yapmanız sizi ekonomik açıdan da masrafınızın azalmasını sağlayacaktır.

 

Egepen Conta

Egepen Conta, kapı ve pencere sistemlerinden Termoplastik Elastomer contalarını kullanmaktadır. Bu contaların üretimini de firmamız bizzat kendisi yapmaktadır. Böylece sizlere olabilecek en dayanıklı ve alternatif hizmeti vermeye amaçlamaktayız. Son teknolojiyi de yakından takip ettiğimiz için kapı ve pencere sistemlerimizde bu teknolojik ürünleri sizlere sunmaktayız.

Egepen Conta sizler için en iyi alternatif seçeneklerden bir tanesidir. Pimapen Aksesuar bunda ise contanın bazı kısımlarının etkisi büyüktür. İlk kısmı mevcut sistemin herhangi bir şekilde sızma olmasını engellemek için yapılmış olan yumuşak bölümüdür. Ultraviyole ve ozon direnci yüksek olduğundan dolayı bu kısım düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanmada önemli bir rol oynamaktadır.

PVC Conta diğer bir kısmı ise kanal kısmına giren ve iskelet kısmını oluşturan kısımdır. Bu kısımda Termoplastik Elastomer kullanılır. Böylece contanın kanalına giriş kolaylaştırılmış olur ve bir daha kanaldan çıkmayacak şekilde sert bir şekilde yapılmıştır.

Diğer bir kısım ise ihtiyaçlara yönelik olan kısımdır. Burada isteğinize göre bir adet daha sert olan Termoplastik Elastomer kullanılır. Bunun yapılması durumunda ise kanalın içinden çıkma durumu kesin olarak ortadan kaldırılmış olur.

 

 

One comment

  1. Evim eski pencerelere sahipti haliyle soğuk ve ses geçirmesine neden oluyordu. Egepen Yıldız yaptırdığım yeni pencereler sayesinde evim çok iyi ısınıyor ve sesten de kurtulmuş oldum. Ayrıca faturalarda da çok iyi iyileşme oldu. Hizmetiniz İçin Teşekkürler

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!