Egepen Cam Fitili

Günümüzün en çok tercih edilen kapı ve pencere sistemi üreticisi olan Egepen Ankara son teknolojik ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ve müşteri memnuniyetini en üst safhada tutan firmamız Türkiye’nin dört bir yanındaki Egepen Ankara Bayileri ile sizlere hizmet vermektedir. Egepen PVC kapı sistemleri ve Egepen PVC pencere sistemleri gibi temel alanlarda sizlere son teknoloji ürünlerini sunmaktayız. Egepen Cam Fitili de bu ürünlerimizden bir tanesidir. Gelişen teknoloji ile birlikte hızlı bir değişim geçirmekteyiz. Her geçen gün gelişen teknoloji karşımıza bu ürünler konusunda yeni gelişmeleri de beraberinde getirmektedir. Buna ek olarak da firmamız bu yeni gelişmeleri ürünlerine entegre etmek için her geçen gün çalışmalarını arttırmaktadır.

Egepen Cam Fitili, evinizin ses kirliliği, soğuk hava, rüzgar, nem, toz, kir gibi pek çok kötü dış etkenden korunması için özel olarak tasarlanmıştır. Mevcut sistemimiz alüminyum ve bazı şeffaf plastik malzemeler ile üretilmiştir. Bu malzemeler oldukça dayanıklıdır ve çok uzun süreler boyunca evinizi dış etkenlerden korumak için tasarlanmıştır. Mevcut sistem oldukça kullanışlıdır ve temizliği de oldukça rahattır. Çok fazla zorlanmadan kolaylıkla bu sistemin temizliğini yapmanız mümkündür.

 

Egepen Cam Fitili

 

Egepen Cam Fitili evinizi her türlü dış etkenden korumaktadır. İzolasyon konusunda diğer fitillere göre çok daha iyi bir yalıtım sağlamaktadır. Bunda ise tek bir cidar yerine çift cidar kullanmamızın büyük bir etkisi vardır. Böylece tek cidarın yeterli gelmediği noktada diğer cidar devreye girerek evinizin daha iyi bir şekilde yalıtılmasını sağlamaktadır.

Yapısı bakımından da oldukça estetik olan cam fitilleri bunun yanında da sizlere temizlik konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bu sistemi evinizde kullanmanız durumunda kışın eviniz sıcak kalırken yazın da serin kalmaktadır. Böylece evinizin izolasyonunu oldukça düşük bir maliyete yapmış olursunuz.

Ayrıca ses yalıtımı da oldukça dayanıklı ve iyi olduğundan dolayı dışarıdan evinize ses gelmediği gibi evinizin içinden de dışarıya ses aktarımı en aza indirilmiştir. Bu sayede de evinizde rahat bir şekilde yaşamanın keyfini fazlası ile çıkarabilirsiniz. Evinizin tasarımına herhangi bir zarar vermeden uyumlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.Egepen Ankara olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Telefon numaramızdan bizleri arayabilir, her türlü konuda bizden yardım alabilirsiniz.

 

One comment

  1. Merhabalar, Ankara Çinçin de bir gecekondu da oturuyorum. Evimdeki pimapenler fitilleri eskidigi için hava alıyor. Fitil fiyatını öğrenebilir miyim. Siz gelip yaparsanız kaç para olur? Numaramdan bilgilendirirseniz sevinirim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!