Blog

Egepen Batıkent

Egepen Ankara’nın kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Batıkent, içerisinde birçok konut ve işyerini barındırmaktadır. Yeni yapılan konutlardan ziyade daha çok eski konut bulunmaktadır. Bu konutlarda oturan kişiler, evlerini tadilat yapacakları zaman ilk dikkat etmeleri ve gereken kışın faturalardan gerekse yazın klimadan tasarruf etmeleri için ısı yalıtımlı camlar tercih etmelidirler. Egepen Batıkent ile bu mümkün. Yazın açtığınız klimadan en çok verimi almak, kışın ise doğalgazı en alt düzeyde çalıştırarak en çok verimi almak hayal değil. Yıllardın getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde çok kısa sürede ısı yalıtımlı camlar Ankara hazır olur, monte edilir. Dünyaca ünlü markaların ürünleri ile faturalardan maksimum düzeyde tasarruf etmek için uğrayacağınız ilk nokta Egepen Batıkent olmalıdır.

Egepen Batıkent Sürme Sistemleri

Özellikle balkon kapılarında sürme sistemleri çokça tercih edilmektedir. Egepen Batıkent sürme sistemleri, birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmiş olup usta işçilik ile monte edilmektedir. İsteğe göre düzenlenen ısıcamlı sürme sistemler; ses ve ısı yalıtımlı olarak üretilebilir. Bunun için en ideal çözüm ise Egepen sürme sistemleridir.Egepen Eryaman, olarak bu noktada tasarruf edeceğiniz tek nokta görsellik değil, aynı sonu gelen faturalar da olacaktır. Sürme sistemleri evinize, işyerinize sadece görsellik değil hava sirkülasyonu da sağlayacaktır. Bunun en iyi örneğini şimdilerde kullanılan PVC ürünlerde görebilirsiniz. Sıradan PVC ürünler kapalı kaldığında içeride boğuk bir hava oluştururken Egepen Batıkent sürme sistemleri hava sirkülasyonunu otomatik olarak sağlar.

Egepen Batıkent

Egepen Batıkent Sineklik

Sineklik kullanımı yaz aylarında zorunlu bir ihtiyaç oluyor. Havaların ısınması ile ortaya çıkan sinek, böcek veya haşere gibi canlılar ev ve işyeri ahalisini sıkça rahatsız etmektedir. Çoğu ev sahibi sinekliği pencerelerde tercih ederken aslında balkon kapılarında da sineklik kullanılmalıdır. Egepen Ankara Batıkent sineklik ürünleri kapılara monte edilebilir. Kesinlikle bir harici bir yer kaplamayacağı gibi sadece sinekleri değil küçük çocuklu ailelerde çocukların balkona çıkışını da engeller. Sürgülü olarak birinci sınıf kalitede malzemeden hazırlanan Egepen sineklik modelleri, sizlere yazın ferahça yatmayı sağlayacaktır. Evinizde ve işyerinizde böceklerin yuva yapmaması veya sivri sineklerin alerjisinden korunmanız için sineklik şarttır.

1 Yorum

  1. Merhabalar 2018 yılında evimin balkon kapısını egepen deceuninck markasının pimapen kapılarından yaptırdım. Gayet memnun kaldım. Evde ufak çocuklar olmasından dolayı kapı biraz hırpalandı ve açılıp kapanırken zorluk çekiyorum. Kapı tamiri için randevu oluşturur musunuz?

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın