Egepen Balkon Kapatma Modelleri

Evlerin ve işyerlerinin görselliği her zaman önemlidir. Ancak görsellikten daha önemli olan bir konu varsa bu da kullanışlılıktır. Cam Balkon Ankara özellikle kadınların çamaşır asma, fazlalıkları kaldırma gibi konularda oldukça büyük önem taşır. Öte yandan bakıldığında ise balkonlarda cam balkon sistemleri olmadığı sürece hiçbir işe yaramaz veya kışın kullanım oranı oldukça düşer. PVC alanında en eski 3 şirketten biri olan Egepen Deceuninck Ankara, bu sefer karşınıza balkon kapatma modelleri ile geliyor. Egepen Modelleri müşteriye daima kullanışlılık sunar. Yani sizin ihtiyacınız ne ise ona göre bir ürün mutlaka vardır.

Egepen Balkon Kapısı

Egepen Balkon Kapatma modellerine bakıldığında yabancı isimlerde birçok ürün ve model bulunmaktadır. Model seçeneklerinin çok olmasının nedeni ise balkon kelimesinin oldukça geniş çaplı olduğundandır. Standart bildiğimiz balkonlar mevcutken müstakil evlerin veya villaların bahçe katları da balkon olarak adlandırılır. Gerek yerden tasarruf etmek gerekse kullanılmayan yerleri değerlendirmek için Egepen Balkon Kapısı kullanılmaktadır.

Deceuninck Zen Uno Cam Balkon Sistemleri: Egepen Zen Uno Cam Balkon Sistemleri kısaca anlatmak gerekir ise boydan boya komple cam olan odalara verilen isimdir. Sloganı ise manzaradan ödün vermeyen kullanıcılara diye başlar. Çünkü Zen Uno cam balkon sistemleri hem sağa hem de sola toplanabilir. Yani sürgülü camların bir kısmını sola toplarken diğer bir kısmını ise sağa toplayabilirsiniz. Bu sayede bahçenizin, manzaranızın tadını daha kolay ve pratik çıkarabilirsiniz. Ayrıca Zen Uno sisteminde bulunan üst kilit seti, içeriye toz ve rüzgârın girişi engeller.

Egepen Zen Uno Cam Balkon Sistemleri

Deceuninck Vertex Cam Balkon Sistemleri: Vertex cam balkon sistemleri aslında bildiğimiz tek taraflı toplanabilen camlara denir. Bu sistemi sadece balkonunuzda değil geniş ve büyük pencerelerinizde de kullanabilirsiniz. Egepen Vertex Cam Balkon Sistemleri sizleri toza ve yağmur sularına karşı korur, çocuk kilidi sayesinde güvenli bir alan sunar, minimal ses yalıtımı ile dışarıdaki gürültüleri engeller ve temperli cam sistemi sayesinde de darbelere karşı dayanıklıdır.

Egepen Vertex Cam Balkon Sistemleri

Deceuninck Zen Due Cam Balkon Sistemleri: Zen Due aslında çoğunluk olarak villalarda kullanılan sistemdir. Ülkedeki tüm müstakil ev ve villalar bahçe katlarında camlı oda bulundurur. Açık bırakılan bu odaları kışın kullanmak zor olurken sürekli olarak temizlik gerektirir. Ancak Egepen Zen Due Cam Balkon Sistemleri sizleri bu dertten kurtarır ve 8 farklı renk seçeneği ile evinize hava katar. Ayrıca içerisinde barındırdığı ses yalıtımı ile herhangi bir esneme olayına dayanıklı olmakla beraber hava geçişini minimum seviyeye indirir.

Egepen Zen Due Cam Balkon sistemi

Deceuninck Suprem Cam Balkon Sistemleri: Deceuninck Egepen Suprem Cam Balkon Sistemleri de diğerleri gibi aynı işlevi görmektedir. Suprem cam balkon sistemlerini istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz Suprem cam modellerinde; çift cam arası jaluzi teknolojisini tercih edebilirsiniz. Bu sayede güneş ışığını kontrol altına alabilirken dışarıdan ve içeriden ayrı bir görsellik katmış olursunuz.

Egepen Suprem Cam Balkon Sistemleri

 

 

 

 

One comment

  1. Merhablar, Ankara Ulus’da oturuyorum. Balkonuma sürgülü pimapen cam taktırmak istiyorum.Bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim. Kredi kartına taksit yapıyor musunuz? Sürgülü camlarınız filmli mi?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!