Blog

Egepen Balgat

Ülkemizde sürekli olarak yeni konut yapılmaktadır. Yeni yapılan konutlara dikkat edildiğinde çoğunlukta PVC ürünler kullanılmıştır. Bunun en büyük nedeni ise PVC, diğer malzemelere göre daha avantajlı olmasıdır. Ancak yeni yapılanların dışında kalan konutlarda veya işyerlerinde PVC kullanımı oldukça azdır. Ankara gerek nüfus gerekse yüzölçümü olarak oldukça büyük bir şehirdir. Böyle bir şehirde siz değerli Ankaralılar PVC firması bulmakta güçlük çekmeyin diye Ankara’nın her yerine hizmet veren Egepen Yıldız Mühendislik var. Egepen Yıldız Mühendislik, tüm PVC ürünlerinin hizmetini Balgat’ta da vermektedir. Egepen Balgat Yıldız Mühendislik, en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına 12 ay taksit imkânı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Egepen Ankara Cam Balkon Sistemleri

Yeni bir ev alırken veya taşınırken balkon olup olmadığına oldukça dikkat edilir. Bir ev veya işyerinde balkon olması büyük avantajdır. Ancak bakıldığında kış aylarında balkonu kullanmak neredeyse imkânsızdır. Aynı şekilde yazın da gündüz vakitlerinde, sıcağın en çok olduğu zamanda balkonda oturmak mümkün olmuyor. Egepen Ankara Balgat sayesinde balkon keyfini en iyi şekilde süreceksiniz. Egepen cam balkon sistemleri, birinci sınıf kalitede malzemeden üretilmiş olup hatasız işçilik ile monte edilmektedir. Egepen Balgat, herkes cam balkon sistemlerinin sağladığı avantajları görsün diye kredi kartına 12 ay taksit sunuyor, hem de vade farksız! Egepen Balgat, 7 gün 24 saat bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir.

Egepen Balgat

Egepen Sineklik

Yaz ayları geldiğinde sineklik kullanmadan pencere veya kapı açmak neredeyse imkânsızdır. İçeri giren sivrisinekler, rahat vermemesinin yanı sıra sağlık açısından da büyük risk teşkil etmektedir. Egepen Balgat ile en kaliteli ve bol çeşitli sineklik modelleri hizmetinizde. Menteşeli sineklik ile pencerelerin dışına takılan, sürme sineklik ile istediğiniz zaman kaydırabileceğiniz veya oldukça fazla talep gören stor sineklik ile de yukarı aşağı kullanabileceğiniz model mümkündür. Hepsi ve daha fazlası için Egepen Balgat ile iletişime geçebilir, yapılan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca sineklik modelleri arasında çelik kedi sinekliği de bulunmaktadır. Evcil hayvanlarınız güvenliği için Çelik Kedi Sinekliği Ankara olmazsa olmazlar arasındadır.

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın