Egepen Balgat

Egepen Ankara Balgat bayi olarak bizler, Ankara Balgat’ta Egepen PVC kapı ve pencere sistemleri uygulamalarımız ile sizlerin yüzde yüz geri dönüştürülebilir materyalden üretilen Egepen PVC ürünleri ile aklınızda yer alan PVC sistemlerini edinmeniz amacıyla hizmet sunuyoruz.

Egepen Balgat Legend Sürme Sistemleri

 

Egepen Ankara Balgat bayisi olarak PVC uygulamalarımız arasında sunduğumuz Legend sürme sistem ürünümüz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

  • Legend sürme sistemlerimiz, üstün performansta ses, hava yalıtımına sahip ürünlerdir.
  • 76 mm doğrama tasarımına sahip olup, 52 mm kalınlıkta cam montajı ile kullanılabilme özelliği taşırlar.
  • 5 odacıklı kanat tasarımına sahip olup, kolay temizlenebilme özelliğini desteklerler.
  • TPE gri ve siyah conta tasarımı ile üretilmişlerdir.
  • Dayanıklılık, uzum ömürlü kullanım koşullarını sağlarlar.
  • TS EN 12608-1 B sınıfı üretim koşullarına uygun Legend sürme sistemlerimiz, her mevsimde iç mekanlarda enerji tasarrufunu desteklerler.

Egepen Çankaya, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz ve montaj koşullarını deneyimli hizmetimiz ile sağladığımız Legend sürme sistem PVC tasarımımıza hizmet detaylarımız kapsamında ulaşabilir, kaliteli PVC kullanım koşullarından faydalanabilirsiniz.

Balgat Ankara Egepen
Balgat Egepen

Egepen Balgat Cam Balkon Sistemleri Ve Fiyatları

 

Egepen Ankara bayileri arasında yer alan Balgat şubemiz de yer verdiğimiz Cam balkon sistemlerimiz:

  • Beyaz, eloksal ve titan renk seçenekli, geniş manzara görüş açısını destekleyen, su tahliye, ısı izolasyonu özellikli, doğa dostu kullanımı destekleyen Vertex cam balkon sistemimiz,
  • 8 farklı renk seçeneği ile uyguladığımız, ısı, akustik ses, rüzgar yalıtımı, temperli cam montajı ve geniş manzara görüş açısı sağlama özelliklerine sahip Zen Uno cam balkon sistemimiz, olarak sıralanırlar.

Sizlere sunduğumuz cam balkon sistemlerimizin fiyatlarını, uygulama yapılacak olan alanın metrekare cinsinden aldığımız ölçülerine bağlı olarak belirleriz. Aynı zamanda Vertex ve Zen Uno cam balkon sistemleri modellerimizden hangisinin seçildiği, seçilen modelin montajında kullanılacak olan ek aparatların seçilmesi, cam balkon fiyatlarımızı belirler.

Balgat Egepen bayi olarak, sizlere geniş ürün yelpazemiz ile sunduğumuz koşullarda dekorasyonunuza ve ihtiyaçlarınıza yönelik en ideal PVC sistemleri bulmanızı ve deneyimli şartlarda PVC montaj işlemlerini sağlamanızı hedefleriz.

 

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!