Egepen Bahçelievler

Bahçelievler Egepen

Egepen Ankara Bahçelievler bayi olarak, dekorasyonlarınız ile tam uyum sağlayacak, yaratıcı tasarımlı ve yüksek yalıtım özellikli Egepen Zendow, Legend PVC kapı, Vertex, Zen Due cam balkon sistemlerimizi, HS76 PVC sürme sistem PVC ürünlerimizi sizler için hizmetimiz kapsamında, montaj koşullarımız ile birlikte sunuyoruz.

 

Egepen Bahçelievler PVC Pencere Ve Cam Balkon Sistemleri

 

Egepen Ankara Bahçelievler bayisi olarak sizler için sunduğumuz yelpazemizde yer verdiğimiz PVC pencere ve cam balkon sistemlerimiz:

  • Legend PVC pencere sistemi: Ürün seçeneğimiz, statik güç özelliği sayesinde rüzgar yoğunluğu yüksek olan cephelere montaj edilmeye uygun özellikli, 0.92 W/m2K Uf değerine sahip olması kapsamında yüksek ısı yalıtımı özellikli, şık dış tasarımlı, dekorasyona uyumlu PVC pencere sistemimizdir.
  • Vertex cam balkon sistemi: Ürün seçeneğimiz, 8 mm temperli tek cam montajına uygun, 3 farklı renk seçeneği ile dekorasyona uyumlu koşullarda sunduğumuz, ısı, ses, rüzgar, yağmur izolasyonu özelliklerine sahip, geniş manzara görüş açısını destekleyen geniş cam tasarımına sahip cam balkon sistemimizdir.

Bu farklı tasarımlarla sunduğumuz cam balkon ve PVC pencere sistem ürünlerimizi, deneyimli montaj koşullarımız kapsamında sizlerle ulaştırarak, dekorasyonlarınızla tam uyumlu Egepen Emek PVC sistemleri iç mekanlarınıza uyguluyoruz.

Bahçelievler Egepen Bayi
Egepen Bahçelievler

Egepen Bahçelievler Zendow PVC Sistemleri Nelerdir?

 

Egepen Ankara bayileri arasında deneyimli hizmetimiz kapsamında sunduğumuz Egepen Zendow PVC sistemlerimiz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

  • Zendow PVC kapı sistemi: Bu ürünümüz, akustik ses yalıtımı performansına ve statik güç öğelerine bağlı rüzgar yalıtımına sahiptir. 1,3-1,4 W/m2K alt ısı iletim katsayısına sahip olması ile yüksek ısı yalıtımı sağlayan Zendow PVC kapı sistemimiz, 4, 20, 24,30, 36, 44 mm kalınlıklı cam montajları için uygundur.
  • Zendow PVC pencere sistemi: Bu PVC pencere sistemimiz, % 100 geri dönüştürülebilir materyalden üretilen, 70 mm doğrama profili genişliğine sahip, ısı, ses yalıtımı sağlayan, TS EN 12608-1 B sınıfı üretim koşularına uygun tasarlanan ürünümüzdür.

Tüm bu kaliteli PVC sistemlerimiz arasından aklınızda yer alan ve dekorasyonunuza en uyumlu olan PVC pencere ve kapı sistemlerine Bahçelievler Egepen bayi ürün yelpazemizden ulaşıp, güvenilir montaj koşullarımızdan yararlanma imkanına sahipsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!